Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.12.2008

samotni:((((

Znowu samotnie rano się budzę Znowu samotnie z problemami się trudzę Znowu samotnie z żartów się śmieję Znowu samotnie łzy gorzkie leję Znowu samotnie na deszczu moknę Znowu samotnie tego deszczu łykam kroplę Znowu samotnie zasypiam wśród ciszy Znowu samotnie... czy ktoś mnie usłyszy? Czy ktoś usłyszy mego serca wołanie? Czy ktoś odpowie? Czy nic się nie stanie? Tak wiele miłości ze mnie ucieka... Tak wiele miłości dla drugiego człowieka Więc gdzie jesteś kobieto moich snów? Przyjdź proszę... nie pozwól cierpieć znów... Już zwalnia swój rytm serce zrozpaczone Już sen krzepiący na powieki zaciąga zasłonę Znowu samotnie uczę się śnić... Śnić o tym, by kiedyś... przez kogoś... kochanym być... .......... Samotność, to me słowa, Które nie powtórzy już ma mowa, Boję się strachu i smutku... Robie krok do przodu, ale pomalutku, Mówią do zakochania jeden krok, A mnie wtedy nawiedza mrok. Ja już uciekam, Sił już nie mam, Upadam, nie dam rady... .......... Czewgo chcę- serdecznej miłości dosyć mam mej samotności Niech szlag mą duszę, z którą co dzień męczyć się muszę. Niech mnie ktoś stąd zabierze Może wtedy w miłość uwierzę. Niech mnie miłość zamroczy, Chcę jej spojrzeć prosto w oczy. Chcę wiedzieć, czym jest Czy to zwykły serdeczny gest Czy jest może czymś więcej? Czyimś dotykiem na mojej ręce? Więc po co te słowa? Po co wogóle wzniosła mowa? Po co "I love U" po co "Je t'aime"? Po co nawet nasze: kocham cię? Sama już nie wiem, kim jestem czy sobie poradzę z życia testem Lecz czy żądam tak wiele? Gdzie sie podziali wszyscy przyjaciele? Gdzie ci, co objaśniać mi mieli? Gdzie ci, co miłość pokazać mi chcieli? Krzyczę w bezsilnej wściekłości, czując znów ukłucie samotności... .......... Ona zabija, zżera człeka od środka Podobnie jak strach, który jednak można zwalczać. Na Nią nic nie poradzisz Jeśli się z nią spotkasz, nigdy Cię nie opuści To jedyny Twój przyjaciel który będzie przy Tobie zawsze Nawet wtedy kiedy nie będziesz Jej chciał. Samotność jest Nie musisz jej prosić żeby przyszła Nie możesz jej prosić aby poszła Ona po prostu jest Będzie Ci towarzyszyć do końca Twych dni Do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej. .......... Samotność, cóż to jest? Pustka? Nicość? Bezmiar oceanu mego życia. Dni bez wyrazu wlokące się w nieskończoność... Jedno istnienie Wśród tłumu bez twarzy Szarych ludzi Niosących z pokorą Swe troski i cierpienia. Drżący liść Targany wichrem losu I nie spełnionych namiętności To ja. Przyjdź, rozwiej mą samotność, Przyjdź z różą we włosach, Rozświetl blaskiem swych oczu Mroczne korytarze Mego życia. Widzę już, jak idziesz Wyciągasz rękę, coś mówisz i nagle... Znikasz w całunie mgły czarnej Otulającej szczelnie mój świat. I znów samotny Zagubiony W szybko upływającym czasie Wypełnionym po brzegi Pustką... Nicością... SAMOTNOŚCIĄ...
Lubisz to?
"... Tylko kochając uczymy się kochać..."
19 Diciembre 2008
05.12.2008

DZiewczyna

Poszukuje milej ineteligentnej ale zwariowanej dziewczyny z bydgoszczy prosze o kontakt
Lubisz to?
"... Tylko kochając uczymy się kochać..."
19 Diciembre 2008
05.12.2008

Spacer


Usiądź i patrz, kolory dnia posłuchaj wiatru i...
Nadzieja i ja, co czeka nas nigdy nie dowiem się.

W objęciach trwać i patrzeć na deszcz
Co ja Ci mogę dać?
Czekam, a ty niemówisz nic
Nie chcesz zapomnieć bo...

Usiądź i patrz, musimy trwać, uśmiechać się, oddychać swiatłem gwiazd i poczuć miłość.
Usiądź i patrz, musimy trwać, nie mówić nic, przemilczeć każdy żal i poczuć miłość.

Usiądź i patrz, musimy trwać, uśmiechać się, oddychać swiatłem gwiazd i poczuć miłość.
Usiądź i patrz, musimy trwać, nie mówić nic, przemilczeć każdy żal i poczuć miłość.
I poczuć miłość...
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
miejcie wiare w siebie ;p
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Mam Ciebie, jesteś mostem, jedynym nie spalonym. - Nie mam Ciebie, jesteś spalonym mostaem..
7 Diciembre 2008
wiara i nadzieja mastka glupich, ale kazdej matki sie slucha
6 Diciembre 2008
03.12.2008

Ehh.. =((



"Ten, kto nic nie wie, nic nie kocha.                                                           
Ten, kto nic nie robi, nic nie rozumie.


tym większa jest miłość...
Kto wyobraża sobie,
że wszystkie owoce dojrzewają w tym samym czasie co poziomki,

nic nie wie o winogronach."
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Porwała księcia i już nigdy go nie oddała... chroniła go i kochała...
7 Diciembre 2008
konto usunięte
trudno sercu kazac przestac kochac
5 Diciembre 2008
03.12.2008

Ehh :(

Przekreśliłeś wspólne dni
wszystko w jednej chwili odebrałeś mi
no i jak mam dalej żyć?
przecież moim życiem jesteś tylko Ty!
jak zatrzymać Ciebie mam i ten czas
który coraz bardziej oddala nas?
jak odnaleźć w Tobie tamtych uczuć ślad
które kiedyś razem złączyły nas?
Powiedz czemu trudno tak!?
czemu w sercu głupi żal?
czemu jeszcze kochać chce skoro nie ma Cie?
czemu wciąż odwracam sie?
czemu jesteś w każdym śnie?
czemu wciąż nadzieje mam?
czemu trudno tak?
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Bo to wciąż za mało, by dotknąć nieba i mieć ciebie tylko dla siebie... :smutny:
7 Diciembre 2008
zgadzam się z kolegą...
4 Diciembre 2008
03.12.2008

WiEr$zYk

"Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest,

Miłość nie zazdrości, nie szuka oklasków,

Nie unosi sie pychą, nie dopuszcza się bez wstudu,

Nie szuka swego, nie unosi się gniewem,

Nie pamięta złego, niecieszy się z niesprawiedliwości,

Lecz współweseli z prawdą.

Miłość wszystko znosi,

Wszystkiemu wierzy,

We wszystkim pokłada nadzieję,

Wszystko przetrzyma."

Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
to nie wierszyk to hymn o miłości św. Pawła ;) Piękny nie?
14 Diciembre 2008
konto usunięte
ale zawsze jednak...
7 Diciembre 2008
zdjęcie

Mam nadzieję że to będzie odpowieć prywatna;*;*;* CZEKAM!!!
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
13 dla ciebie i tak myśle jak narazie
3 Diciembre 2008
konto usunięte
31 i 34- choć Cię nie znam, ale tak myślę...:)
3 Diciembre 2008
03.12.2008

samotność

165014bol_smutek_lzy.jpg

Samotność

Znów jestem sam,
Wśród czterech ścian,
Niczego mi już nie trzeba,
Gdyż podążam do nieba,
W otchłani samotności,
Pogrążam się w złości,
Me życie bez rado

 

 

163641lza.jpg

 

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
ale keidyś role się odwrócą..
7 Diciembre 2008
KIEDYŚ TAK LECZ TERAZ POZOSTAŁO CIERPIEC
4 Diciembre 2008
03.12.2008

zycie

Wszystko to co mnie otacza jest juz szare

ponure i beznadziejne....

Zycie nie ma sensu,z kazdym oddechem boli bardziej....

Zycie to tylko chwila w ktorej mozna sie zauroczyc

i zranic kogos....

 

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Lepiej Poznać Miłość I Ją Stracić... Niż Nigdy Nie Pokochać..
7 Diciembre 2008
NIE ZAWSZE TAK JEST TRZEBA TYLKO TEGO CHCIEC
4 Diciembre 2008
1 592 593 594 595 596 715