Ehh :( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

03.12.2008

Ehh :(

Przekreśliłeś wspólne dni
wszystko w jednej chwili odebrałeś mi
no i jak mam dalej żyć?
przecież moim życiem jesteś tylko Ty!
jak zatrzymać Ciebie mam i ten czas
który coraz bardziej oddala nas?
jak odnaleźć w Tobie tamtych uczuć ślad
które kiedyś razem złączyły nas?
Powiedz czemu trudno tak!?
czemu w sercu głupi żal?
czemu jeszcze kochać chce skoro nie ma Cie?
czemu wciąż odwracam sie?
czemu jesteś w każdym śnie?
czemu wciąż nadzieje mam?
czemu trudno tak?
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Bo to wciąż za mało, by dotknąć nieba i mieć ciebie tylko dla siebie... :smutny:
7 Diciembre 2008
zgadzam się z kolegą...
4 Diciembre 2008