Co o mnie myślisz ??? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

zdjęcie

Mam nadzieję że to będzie odpowieć prywatna;*;*;* CZEKAM!!!
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
13 dla ciebie i tak myśle jak narazie
3 Diciembre 2008
konto usunięte
31 i 34- choć Cię nie znam, ale tak myślę...:)
3 Diciembre 2008