Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.12.2008

ehhh....

Na krańcu świata chcę słyszeć Ciebie
Niech wiatr przyniesie Twój głos, Twój lęk
Zranione serce milczenia ostrzem
Wciąż wierzy w miłość, szuka szczęścia

Na białych skrzydłach uciec stąd
Anioł wie, gdzie jest mój Dom
A śmiech roztopi w sercu szkło
Dosyć płaczu

Jak sen wraca myśl
Przeszłość ta jest pułapką szarych dni
Wykrzyczeć chcę nie tak masz żyć
Nie musisz grać wystarczy być
Otwórz oczy, jestem tu
Blisko tak, nie trzeba słów
Wciąż wierzę w miłość, szukam ciepła
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :calusek:
11 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
10 Diciembre 2008
10.12.2008

Bajka

Bajka o Miłości i Szaleństwie

Powiadają, że pewnego razu spotkały się na Ziemi wszystkie uczucia i cechy ludzkich istot.

I tak:

Gdy Znudzenie ostentacyjnie ziewnęło po raz trzeci, Szaleństwo, jak zwykle obłędnie dzikie, zaproponowało:

- Pobawmy się w chowanego!

Intryga, niezmiernie zaintrygowana, uniosła tylko lekko brwi, a Ciekawość, nie mogąc się powstrzymać, spytała z typowym dla siebie zainteresowaniem:

- W chowanego? A co to takiego?

- To zabawa - wyjaśniło żywo Szaleństwo - polegająca na tym, iż ja zakryję sobie oczy i powoli zacznę liczyć do miliona. W międzyczasie wy wszyscy dobrze się schowacie, a gdy skończę liczyć, moim zadaniem będzie was odnaleźć. Pierwsze z was, na którego kryjówkę trafię, zajmie moje miejsce w następnej kolejce.

Podekscytowany Entuzjazm zaczął tańczyć w towarzystwie Euforii, Radość podskakiwała tak wesoło, iż udało się jej przekonać do gry Wątpliwość, a nawet Apatię, której nigdy niczym nie dało się zainteresować.

Jednakże nie wszyscy chcieli się przyłączyć. Prawda wolała się nie chować, w końcu i tak zawsze ją odkrywano. Duma stwierdziła, że zabawa jest głupia, ale tak naprawdę w głębi duszy gryzło ją, iż pomysł wyszedł od kogo innego. Tchórzostwo z kolei nie chciało ryzykować.

- Raz, dwa, trzy - zaczęło liczyć Szaleństwo.

Najszybciej schowało się Lenistwo, osuwając się za pierwszy lepszy napotkany kamień. Wiara pofrunęła do nieba, a Zazdrość ukryła się w cieniu Triumfu, który z kolei wspiął się o własnych siłach hen! Na sam szczyt najwyższego drzewa.

Wspaniałomyślność długo nie mogła znaleźć dla siebie odpowiedniego miejsca, gdyż wszystkie kryjówki wydawały się jej idealne dla przyjaciół: krystalicznie czyste jezioro było wymarzonym miejscem dla Piękności, dziupla - w sam raz dla Nieśmiałości, motyle skrzydła stworzono dla Zmysłowości, powiew wiatru okazał się natomiast najlepszy dla Wolności. W końcu Wspaniałomyślność schowała się za promyczkiem słońca.

Z kolei Egoizm znalazł sobie, jak sądził, wspaniałe miejsce: wygodne i przewiewne, a co najważniejsze - przeznaczone tylko, tylko dla niego. Kłamstwo schowało się na dnie oceanów, a może skłamało i tak naprawdę ukryło się za tęczą?

Pasja i Pożądanie w porywie gorących uczuć, wskoczyli w sam środek wulkanu. Niestety wyleciało mi z pamięci, gdzie skryło się Zapomnienie, lecz to przecież mało ważne.

Gdy Szaleństwo liczyło dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć,Miłość jeszcze nie zdołała znaleźć sobie odpowiedniego miejsca.

W ostatniej chwili odkryła jednak zagajnik dzikich róż i schowała się wśród ich krzaczków.

- Milion - krzyknęło na końcu Szaleństwo i dziarsko zabrało się do szukania.

Od razu, rzecz jasna, odnalazło schowane parę kroków dalej Lenistwo. Chwilę potem usłyszało Wiarę rozmawiającą w niebie z Panem Bogiem. W ryku wulkanów wyczuło natomiast obecność Pasji i Pożądania. Następnie, przez przypadek, odnalazło Zazdrość, co szybko doprowadziło je do kryjówki Triumfu. Egoizmu nie trzeba było wcale szukać, gdyż jak z procy wyleciał ze swej kryjówki, kiedy okazało się, iż wpakował się w sam środek gniazda dzikich os.

Trochę zmęczone szukaniem Szaleństwo przysiadło na chwilę nad stawem i w ten sposób znalazło Piękność. Jeszcze łatwiejsze okazało się odnalezienie Wątpliwości, która, niestety, nie potrafiła się zdecydować, z której strony płotu najlepiej się ukryć.

W ten sposób wszyscy zostali znalezieni: Talent wśród świeżych ziół, Smutek - w przepastnej jaskini, a Zapomnienie... cóż, już dawno zapomniało, iż bawi się w chowanego.

Do znalezienia pozostała tylko Miłość. Szaleństwo zaglądało za każde drzewko, sprawdzało w każdym strumyczku, a nawet na szczytach gór i już, już miało się poddać, gdy odkryło niewielki różany zagajnik. Patykiem zaczęło odgarniać gałązki...

Wtem wszyscy usłyszeli przeraźliwy okrzyk bólu. Stało się prawdziwe nieszczęście! Różane kolce zraniły Miłość w oczy.

Szaleństwu zrobiło się niezmiernie przykro, zaczęło prosić, błagać o przebaczenie, aż w końcu poprzysięgło zostać przewodnikiem ślepej z jego winy przyjaciółki.

I to właśnie od tamtej pory, od czasu, gdy po raz pierwszy bawiono się na Ziemi w chowanego, Miłość jest ślepa i zawsze towarzyszy jej Szaleństwo.

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :calusek:
11 Diciembre 2008
konto usunięte
ano podoba się, podoba ;)
10 Diciembre 2008
i co bajeczka się podoba?
10 Diciembre 2008
witam kto mi powie jak to jest jak poznaje dziewczyna zawsze mówią ze jestem przystojny miły  itp ok spoko :) ale czemu nigdy nie chcą znajomości ja nie  proszę o wiele tylko o to by byle ze mana jako przyjaciółki lub znajome nic więcej tylko tego chce ale jak widać zawsze muszę dostać po dupie za to ze mam otwarte serce i chce być miłym może wyjściem jest to by być chamskim itp może muszę być pojebany i niemiły opryskliwy i tak już ma być zawsze ?? jak jestem sobą do staje po dupie za to co ja mam robić może ktoś mi pomoże proszę ??

Lubisz to?
badz soba:) bo nie mozna udawac kogos kim sie nie jest... ja jestem sama i mam podobny problem... wiec nie jestes sam:*
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :calusek:
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Bądź poprostu soba :) jeżeli to komuś nie pasuje to ma problem :) w końcu przyjaźń sie znajdzie w najmniej oczekiwanym momencie :) powodzenia :)
10 Diciembre 2008
09.12.2008

bo...

Bo wieczorem tęskni się najbardziej
nawet niebo płacze morzem gwiazd
świecą jakby smutkiem przygaszone
nawet one tracą piękny blask

Bo wieczorem kiedy głucha cisza,
dzwoni w uszach i nie daje spać
słyszę śmiech twój blisko coraz bliżej
lecz niestety tylko w moich snach


Bo wieczorem kiedy wszyscy zasną,
słychać tylko ujadanie psa
wtedy zimny wiatr przynosi
szept twój lecz niestety tylko
w moich snach.


Lubisz to?
konto usunięte
Bo wieczorem tęskni się najbardziej nawet niebo płacze morzem gwiazd... Bo wieczorem kiedy głucha cisza, dzwoni w uszach i nie daje spać
20 Diciembre 2008
konto usunięte
sliczne bardzo ladne sliczne..
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Bo wieczorem tęskni się najbardziej nawet niebo płacze morzem gwiazd świecą jakby smutkiem przygaszone nawet one tracą piękny blask
10 Diciembre 2008
09.12.2008

Podziękowania.! :)

Dziękuję.!


baaadzo dziękuję, że zostałam moderatorką klanu.! Miło mi.:)
Postaram się nie zawalić "roboty" i być ciągle aktywna. :)
Czasami nie mam zbyt dużo czasu, bo wiadomo.. kara czy jakiś sprawdzian..
Ale nadrobie.. :)
Jeszcze raz wielkie dzięki.! :*:*


Pozdrawiam wszystkich klanowiczów.! :(:(

Lubisz to?
konto usunięte
baaadzo dziękuję, że zostałam moderatorką klanu.! Miło mi.:)
20 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :calusek:
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Miłość - to wielka gra. Ona radość i ból da. Miłość - to gra i więcej nic, a jednak watro dla kogoś żyć.
10 Diciembre 2008
Pewnego Razu Chłopak I Jego Dziewczyna Jechali Na Motorze Około 200 Km Na Godzine...
Dziewczyna: Zwolnij, Boje Się.
Chłopak: Nie Bój Się Jest Fajna Zabawa...
Dziewczyna: Proszę Zrobię Wszystko Jak Zwolnisz.
Chłopak: Dobrze, Przytul MnIe Bardzo Mocno.
Dziewczyna: Dobra, Dobra Ale Zwolnij
(Dziewczyna go przytuliła)
Chłopak: Czy Mogłabyś ściągnąć Mój Kask Bo Mi Przeszkadza i Założyć Na Siebie
(Dziewczyna zdjęła kask z jego głowy i włożyła na siebie)
Chłopak: A Teraz Mnie Pocałuj i Powiedz Że Mnie Kochasz.
Dziewczyna: Kocham Cię.
(Dziewczyna pocałowała go)

Następnego dnia w gazecie:
"Wewczorajszym wypadku dwuosobowym który wydarzył się w mieście zginęła jedna osoba, okazało się że kierowca motoru, w połowie drogi dowiedział się ze jego hamulce nie działają, a więc dał swojej dziewczynie kask i kazał jej powiedzieć ze go kocha i poczuć ostatni pocałunek po czym oddał swoje życie dla niej.

Hmmm.. nawet fajne nie? :D dodałem to z nudów
Lubisz to?
konto usunięte
tak smutne;( na you tube jest tego teledysk;/
10 Diciembre 2008
konto usunięte
jak to czytam, to zawsze mnie dreszcze przechodza:/
9 Diciembre 2008
konto usunięte
jakie to smutne..:( ehh;(
9 Diciembre 2008

żyć to nie oznacza marzyć żyć to znaczy kochać, tak ja kiedyś kochałem
była tajemnicza jak mrok...
była piękna jak zach ut słońca....
jej oczy były jak dwie gwiastki na niebie...
jej głos był jak anioła...
ale nie stety mój anioł odeszet na zawsze czemu, moje serce umarło razem z nią
wiem ze spotkamy sie znowu i nic nikt nas nie rozdzieli serce mam jedno i tylko
twoje jest..
Lubisz to?
Ks. M.Maliński - "Zanim powiesz kocham
12 Diciembre 2008

1Bez imienia i nazwiska
Ja Cię mocno ściskam
I przesyłam kilka słów
na tym kończe
BYWAJ ZDRÓW


*


2Kiedy będziesz smutny,
to spójrz na gwiazdy na niebie
I pamiętaj, ze jest ktoś kto
KOCHA CIEBIE


*


3.Nie chcę być sama? Wiec biegnę do Ciebie? Nie chcę być zapłakana? Wiec biegnę do Ciebie? Nie chcę żebyś był zawiedziony, ale teraz nie przybiegnę? Za to mogę powiedzieć? Że Cię Kocham? i że jesteś wyjątkową osobą? i że tęsknię cały czas? Po prostu brakuje mi Ciebie!


*


4.Znam różne Misie
Misie leniwe?
Misie pracowite?
Misie z dużymi brzuszkami?
Misie z małymi brzuszkami?
Misie dobre i niedobre?
Znam też takiego który czyta te wierszyk
i jest najwspanialszym Misiem?
Za takiego Misia warto oddać Swoje Serduszko


*


5.Już mija chyba piąty dzień
Nie odzywasz do mnie się
Nie wiem, co mam robić, gdy
Obojętnie mijasz mnie,
O co poszło?
Zapomniałem już
I przepraszam,
Jeśli tylko chcesz
Wciąż jeszcze wierzę w nas
Wciąż jeszcze kocham Cię
To nigdy nie zmieni się
Kto uratuje mnie?
Kto nada życiu sens?
To wszystko nam uda się!


*


6.Gdy jesteś obok mnie -
wszystko wokoł jest zaczarowane
Magia, która nas otacza -
sięga gwiazd
które oswietlają nam drogę,
która mamy zdąrzać
Ta droga prowadzi do wiecznego szczęścia,
więc kochanie nie bój się
pójdźmy nią razem
pozwalając by przeznaczenie
wypełniło swoją misję
bo dzięki niemu jesteśmy teraz razem
To ono pomogło nam się odnaleźć
wśród tysiąca zagubionych serc
Nasze dłonie splecione
w wężowy uścisk
przekazują sobie żar,
który rozpala nasze ciała
Pojdźmy tą ścieżką miłości
odkrywająć siebie
udawadniająć, że nasze dusze
to jedność tego świata?


*


7.Przekreśliłeś wspólne dni
wszystko w jednej chwili odebrałeś mi
no i jak mam dalej żyć?
przecież moim życiem jesteś tylko Ty!
jak zatrzymać Ciebie mam i ten czas
który coraz bardziej oddala nas?
jak odnaleźć w Tobie tamtych uczuć ślad
które kiedyś razem złączyły nas?
Powiedz czemu trudno tak!?
czemu w sercu głupi żal?
czemu jeszcze kochać chce skoro nie ma Cie?
czemu wciąż odwracam sie?
czemu jesteś w każdym śnie?
czemu wciąż nadzieje mam?
czemu trudno tak?

Lubisz to?
Spotykałam się już kiedyś z nim;)
Myślałam że chłopak mnie naprawdę kocha!
Pisałam z nim codzinnie...
Prawie się w nim zakochałam;*
Ale gdy poprosiłam go o spotkanie;/
Powiedział że nie ma czasu...
Po paru tygodniach wkońcu się zgodził:)
No ale byliśmy umówieni na 18 w parku;)
No niby fajnie:):):)
Poszłam na to spotkanie czekałam pół godziny...
Było już ciemno a on napisał mi esa...
,, Sory ale nie przyjdę ''
Ja myślałam że go zabiję...
Byłam taka wściekła
Jak wruciłam do domu to płakałam całą noc:(:(:(
A on się wogóle nie odezwał!
I do tej pory się nie odzywa...
Najgorsze jest to że spotkałam go
2 dni temu i widziałam go z inną dziewczyną
a on udawał że mnie nie widzi i że mnie nie zna...



Lubisz to?
konto usunięte
hej, głowa do góry, takich idiotów trzeba tępić, później się ciężko spotkać bo niema zaufania do inych:/ trzymaj się cieplutko:*
9 Diciembre 2008
konto usunięte
nom to współczuje ja miałem identyczną sytuacje, tylko że z dziewczyną;) ogólnie nie mam pojęcia poco takie osoby zgadzają się w ogóle spotkać a zaś nie przychodzą, dla mnie tchórzostwem jest nie powiedzenie tego wprost a co dopiero napisanie
9 Diciembre 2008
konto usunięte
zgadzam się z koleżanką... nie był Ciebie wart... ja miałam troche inną sytuacje ale wiem co czujesz... od tamtej pory nie ufam im i jestem sama... ale głowa do góry co Cię nie zabije to Cię wzmocni
9 Diciembre 2008
09.12.2008

~~CACY~~

http://www.fotka.pl       /klan/591092/ZiPSQUAD     _ZiPSQUADMOTORSTEAM      _/Opis.html

zapraszam bardzo serdecznie . . .

DŁUGIE PRZERWY ZŁOŃCZYC SPACJAMI

Lubisz to?
1 590 591 592 593 594 715