03.12.2008
samotność

Znów jestem sam,
Wśród czterech ścian,
Niczego mi już nie trzeba,
Gdyż podążam do nieba,
W otchłani samotności,
Pogrążam się w złości,
Me życie bez rado

Lubisz to?