Ehh.. =(( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

03.12.2008

Ehh.. =((



"Ten, kto nic nie wie, nic nie kocha.                                                           
Ten, kto nic nie robi, nic nie rozumie.


tym większa jest miłość...
Kto wyobraża sobie,
że wszystkie owoce dojrzewają w tym samym czasie co poziomki,

nic nie wie o winogronach."
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Porwała księcia i już nigdy go nie oddała... chroniła go i kochała...
7 Diciembre 2008
konto usunięte
trudno sercu kazac przestac kochac
5 Diciembre 2008