WiEr$zYk - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

03.12.2008

WiEr$zYk

"Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest,

Miłość nie zazdrości, nie szuka oklasków,

Nie unosi sie pychą, nie dopuszcza się bez wstudu,

Nie szuka swego, nie unosi się gniewem,

Nie pamięta złego, niecieszy się z niesprawiedliwości,

Lecz współweseli z prawdą.

Miłość wszystko znosi,

Wszystkiemu wierzy,

We wszystkim pokłada nadzieję,

Wszystko przetrzyma."

Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
to nie wierszyk to hymn o miłości św. Pawła ;) Piękny nie?
14 Diciembre 2008
konto usunięte
ale zawsze jednak...
7 Diciembre 2008