ta tych kturzy są smutni - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

miejcie wiare w siebie ;p
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Mam Ciebie, jesteś mostem, jedynym nie spalonym. - Nie mam Ciebie, jesteś spalonym mostaem..
7 Diciembre 2008
wiara i nadzieja mastka glupich, ale kazdej matki sie slucha
6 Diciembre 2008