Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Za miastem na odludziu - rozpacz i Niedziela!
Puste niebo zaledwo ziemi się udziela.

Dwoje nędzarzy bladych z miłości i strachu
Szuka w rowie przytułku dla pieszczot bez dachu.

On jej piersi, zużytym śmiałkujące czarem,
Ogarnia skrzętnej dłoni przymilnym sucharem.

A ona w zmierzchach rowu źrenicami dnieje
Oddając, zamiast cnoty - mus i beznadzieję.

Niedołężni od żądzy, śmieszni od pośpiechu
Uzręczniali się gnuśnie do żwawego grzechu.

Do jej włosów wargami wpełzał, jak do krzaka,
Raz tylko czułe słówko szepnął na bosaka.

I ona, nim wylgnęła z rąk uboczem ciała
Raz się tylko do niego mgłą przycałowała.

Trudno im, w twardym łożu głodne żarząc brzuchy,
Ciułać steranych pieszczot poniszczone puchy!

Nawet w snach upojenia tkwią zadry i sęki:
Trzeba się docałować do nacichłej męki.

Trzeba dreszczom dać dostęp do zbolałych kości -
Więc kochali się wrogo - na przekór miłości.

Poistnieli dla siebie z łaski tego cienia,
Co ich w rowie od reszty wygrodził istnienia.

Milczkiem rozkosz spożyli - z dala od wesela,
Tyle tylko, że była naokół Niedziela!


Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
To, że często marzę nie znaczy, że nie patrzę realnie...
7 Diciembre 2008
konto usunięte
W 100% zgadzam się z poniszym komentarzem...
3 Diciembre 2008
01.12.2008

verba...

Ref.Teraz kiedy siedzę w domu sam , tęsknota niszczy mój świat
Ale nie chce znowu szukać śladu prawdy pośród kłamstw

I.
Pamiętasz to wszystko co układaliśmy
Ja i ty najbliższe nasze sny i czułe myśli , pamiętasz?
Jedną myśl by do ostatnich dni być razem
Jak wybrani realizować wspólne plany
A teraz pozostało mi jedynie twoje zdjęcie
Zapach perfum w łazience przypomina mi Ciebie
Nieszczere obietnice wciąż dawały mi nadzieje
Że istnieje szansa bym nie odszedł w zapomnienie , pamiętasz?
Listopad, nasza ostatnia rozmowa , pamiętasz ?
Takie słowa nie są po to by budować
Wszystko sypie się łatwiej niż uschnięte kwiaty
Na ulicy na mnie patrzysz ale ja już nie chce patrzyć
Dzwonisz, chcesz spotkania
Ja nie pójdę bo rozmawiać nie ma szans
Nie mam już ochoty nic naprawiać
I nie tłumacz więcej ,że ze mną odeszło szczęście
Zostaw mnie samego ,przy kimś innym moje miejsce , moje miejsce

Ref.
Teraz kiedy siedzę w domu sam ,tęsknota niszczy mój świat
Ale nie chcę znowu szukać śladu prawdy pośród kłamstw *2

II.
Pamiętasz te uczucie i nasze wspólne wiersze
Coś co było kiedyś dla nas najcenniejsze , pamiętasz?
Odnaleźliśmy to sami nie wiedząc gdzie bo było wszędzie
Gdy spojrzenia się spotkały mocniej zabiło serce
Wciąż myślę o Tobie zamykam zmęczone oczy , jesteś ze mną
Czuje Ciebie, twój lekki dotyk, który czaił się
Słodkim dreszczem rozkoszy wtedy przy kominku
W chłodzie bezgwiezdnej nocy
Chcę pamiętać jak najwięcej chwil bo dla mnie coś znaczą ,wiesz?
Zebrać wszystkie w jeden sen ogarnąć
By nie zostać sam szukając Ciebie po omacku
By nie słuchać fałszywych miłości znawców
Zatapiam się w moich marzeniach , tylko serca bicie
Podtrzymuje moje życie , gdy patrzę w odbicie
Kiedyś z Tobą teraz sam bez tożsamości odeszłaś
Zostawiając ślad w mojej pamięci , kotku wiesz?

Ref. Teraz kiedy............... * 4

Przejście : Tak no i co , słyszysz co strąciłaś?
Żegnaj!!!!!!!!!!

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
To, że czasem płaczę nie znaczy, że jestem słaba...
7 Diciembre 2008
konto usunięte
lubię tę pioseneczkę;)
3 Diciembre 2008
01.12.2008

Wierszyk;*;*;*

Miłość jest kluczem który otwiera bramy szczęścia
Miłość jest jak polny kwiat - często znajduje się ją w zupełnie nieoczekiwanym miejscu.
Miłość jest ulotna ... nie pozwól by się zmarnowała...
Miłość jest jak rozmowa telefoniczna. Długo czekasz na połączenie, po czym okazuje się,że to pomyłka.
Miłość to dwie samotności, które spotykają się i wzajem wspierają.
Miłość jest wielka lecz mija jak mgła, przyjaźń jest cicha lecz długo trwa...
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, właśnie ta jedna, jedyna ? gorąca ...
Miłość jest piękna piękniejsza od słońca lecz tylko wtedy gdy wytrwa do końca!!
Miłość jest jak alergia. Prędzej czy później zawsze Cię dopadnie.
Miłość jest zmienna, nadzieja zdradliwa. Lecz nasza Przyjaźń, niech będzie prawdziwa.

Gdy odchodzę od Ciebie obrażona,; Idz za mną.
Gdy patrzę na Twoje usta,; Całuj mnie.
Gdy Cie popycham i biję,; Chwytaj mnie i nie puszczaj.
Gdy zaczynam do Ciebie przeklinać,; Całuj mnie i mów, że kochasz.
Gdy jestem cicha,; Pytasz, co się stało.
Gdy Cie ignoruję,; Poświęcasz mi swoją uwagę.
Gdy Cie odpycham,; Przyciągasz mnie do siebie.
Gdy mnie widzisz w najgorszym stanie,; Mówisz, że jestem piękna.
Gdy zaczynam płakać,; Przytulasz mnie i nie odzywasz się słowem.
Gdy widzisz jak idę,; Podkradasz się za mną i przytulasz.
Gdy się boję,; Ochraniasz mnie.
Gdy kładę głowę na Twoim ramieniu,; Nachylasz się i mnie całujesz.
Gdy kradnę Twoja ulubioną bluzę,; Pozwalasz mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy.
Gdy Ci dokuczam,; Ty też mi dokuczasz, i robisz, że się śmieję.
Gdy nie odzywam się przez długi czas,; Zapewniasz mnie, że wszystko jest dobrze
Gdy patrzę na Ciebie z wątpliwością,; Uzasadniasz.
Gdy biorę Cie za rękę,; Łapiesz moją i bawisz się moimi palcami.
Gdy zdradzam Ci sekret,; Zatrzymujesz go dla siebie.
Gdy patrzę Ci w oczy,; Nie patrzysz w inną stronę, póki ja tego nie zrobię.
Gdy za Toba tęsknie,; Wiesz, że mnie to boli w środku.
Gdy mówię, że to koniec,; Ty wiesz, że dalej chcę, żebys był mój.
Gdy podbiegam do Ciebie z płaczem,; Pierwsza rzecz, którą mówisz to: "
Kogo mam skopać, Kochanie?".


Lubisz to?
konto usunięte
Miłość jest kluczem który otwiera bramy szczęścia
20 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Ludzie się zmieniają, lecz wspomnienia pozostają.!
7 Diciembre 2008
01.12.2008

smutne...

gdy cie zobaczylam moje serce drgnelo
ono zabralo cie i zamkneło w sobie na bardzo długi czas
nie chciało wypuscic...
dalej trzyma...
choc serce jest zranione...nie poddaje sie...
kocha dalej...chociaz wie ze bez odwzajemnienia...
stara sie...ale rany poszezaja sie...
i z kazda chwila ty uciekasz...
jakas czastka...
w kazdej chwili odchodzisz gdzies daleko...
wypuszcza cie...juz nie chce abys je dalej ranił...
ale i tak pozostaje ogromna szpara na cale zycie
ktorej nikt nie zakryje po twojej pieknej i nieokazanej miłosci
Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
moje słowa i tak niczego nie zmienią , w niczym nie pomogą ...
7 Diciembre 2008
konto usunięte
choc serce jest zranione...nie poddaje sie...
3 Diciembre 2008
01.12.2008

Szukam Dziewczyny!

Siemka Mam na imię daniel i szukam dziewczyny mam 15lat jak coś to piszcie Wiadomości prywatne albo na gg a napewnmo odpowiem
Lubisz to?
konto usunięte
Życzę szczęścia Ci Danielu w pszukiwaniu miłości...:(
3 Diciembre 2008
konto usunięte
więcej informacji na gg!
2 Diciembre 2008
konto usunięte
Aha fajnie a może powiedziałbyś coś więcej?? Naprzykład z kąd jesteś?
2 Diciembre 2008
01.12.2008

Ciagle sam

Szukam dziewczyny z Gorzowa Wlkp w wieku 15-16 lat wygląd nie warzny liczy sie wnetrze
Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Życzę udanych łowów i naprawdę życzę szczęścia...:(((((
3 Diciembre 2008
01.12.2008

wierszyk

Miłość to szansa na piękne życie
Bez miłości życie jest szare i puste
Miłość wszystko wybaczy
Rozwiąże każdy problem
Miłość to mój życiowy cel
Który najtrudniej osiągnąć.
Miłość ?
Chciałabym ją zatrzymać
Uchronić przed złem
Przed końcem

Z każdą chwilą, jest jej coraz mniej
Umiera ? zostaję sama
Wpatrzona w białą ścianę
Zadaję sobie pytanie
Dlaczego właśnie ja?
Zamykam oczy i zasypiam
Okryta osłoną nadziei
Na lepsze jutro.
Lubisz to?
konto usunięte
Bez miłości życie jest szare i puste
3 Diciembre 2008
konto usunięte
Miłość to szansa na piękne życie-jak trwa ona długo to tak a jak krótko too niee...:((((
3 Diciembre 2008
01.12.2008

Ciągle szukam :)

Szukam chłopaka z okolic Krakowa lub Chrzanowa :) Piszcie !! :*
Lubisz to?
konto usunięte
Ja też szukałem lecz już dziś nie szukam bo nie ma co szukać...:((((((
3 Diciembre 2008
01.12.2008

^^szukam^^

Jak wszyscy szukaja to jaa tesh ;P

alenie szukam boy'a nienie ^^

szukam kogos normalnego do poklikania na gadulcu ;)

jesli jest ktos chetny to zapraszam na PRIV x]

milo bylo ;d

see you ;* ^^

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Życzę szczęścia w poszukiwaniu...:(
3 Diciembre 2008
30.11.2008

sssss

szukam dziewczyny ze szczecina lub okolic piszczie na priv prose
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Życzę szczęścia i powodzenia :P
1 Diciembre 2008
1 594 595 596 597 598 715