Spacer - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.12.2008

Spacer


Usiądź i patrz, kolory dnia posłuchaj wiatru i...
Nadzieja i ja, co czeka nas nigdy nie dowiem się.

W objęciach trwać i patrzeć na deszcz
Co ja Ci mogę dać?
Czekam, a ty niemówisz nic
Nie chcesz zapomnieć bo...

Usiądź i patrz, musimy trwać, uśmiechać się, oddychać swiatłem gwiazd i poczuć miłość.
Usiądź i patrz, musimy trwać, nie mówić nic, przemilczeć każdy żal i poczuć miłość.

Usiądź i patrz, musimy trwać, uśmiechać się, oddychać swiatłem gwiazd i poczuć miłość.
Usiądź i patrz, musimy trwać, nie mówić nic, przemilczeć każdy żal i poczuć miłość.
I poczuć miłość...
Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008