zycie - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

03.12.2008

zycie

Wszystko to co mnie otacza jest juz szare

ponure i beznadziejne....

Zycie nie ma sensu,z kazdym oddechem boli bardziej....

Zycie to tylko chwila w ktorej mozna sie zauroczyc

i zranic kogos....

 

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Lepiej Poznać Miłość I Ją Stracić... Niż Nigdy Nie Pokochać..
7 Diciembre 2008
NIE ZAWSZE TAK JEST TRZEBA TYLKO TEGO CHCIEC
4 Diciembre 2008