03.12.2008
zycie
Wszystko to co mnie otacza jest juz szare
ponure i beznadziejne....
Zycie nie ma sensu,z kazdym oddechem boli bardziej....
Zycie to tylko chwila w ktorej mozna sie zauroczyc
i zranic kogos....
Lubisz to?