samotność
Szukam dziewczyny z okolic staszowa piszcie na priv :))
Fajny klanik :))
Szukam dziewczyny z okolic staszowa piszcie na priv :))
Fajny klanik :))








Smutne są te dni
I chociaż ja, i chociaż Ty,
Serca spotkały się nasze dwa,
Lecz zdążył je poróżnić czas,
Minęły dni i lata te,
Co serca nasze biły w jeden bieg,
Uczucie zgasło, rozłąki czas,
Co boli kawałek każdego z nas,
Ta miłość umarła już w każdym śnie,
Co w koszmar najgorszy zamienił się,
Więc pozwól odejść w bólu tym,
Jak najszybciej by nie uronić kolejnej łzy,
W samotności teraz pogrążam się tej,
Bo Ty byłeś moim najlepszym.....
świetne pioseneczki jak ktoś nie zna ;))
Friends-Nauczę Cię żyć
Dj Decibel Peter-Pamietaj Ty sie Liczysz
Peter- Żyje Tobą

Jeżeli nie można być przy niej w rzeczywistości,
to być przy niej przynajmniej myślą.
Kochać wszystko, co ją otacza:
przyjaciół, dom, ubrania i obrazy.
Pragnąć, by ją chwalono
i nie znosić najmniejszej przygany.
Wierzyć jej we wszystkim i pragnąć,
aby wszyscy wierzyli.
Pragnąć dla niej znosić niewygody
i uważać takie cierpienia za słodkie.
Często płakać:
z dala od niej - z tęsknoty,
przy niej - z radości.
Zawsze tęsknić i zawsze pożądać.
Służyć bezinteresownie,
nie myśląc nawet o żadnej nagrodzie.
Nigdy nie mów "Kocham cię" jeśli naprawde ci nie zależy,
Nigdy nie mów o uczuciach jeśli one naprawde nie istnieją,
Nigdy nie bierz mnie za rękę jeśli masz złamać mi serce,
Nigdy nie mów że coś bedzie jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć,
Nigdy nie patrz w moje oczy jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem.
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(: