Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

30.11.2008

samotność

Szukam dziewczyny z okolic staszowa piszcie na priv :))

Fajny klanik :))

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Wierze w to że znajdziesz:)
1 Diciembre 2008
"Bądź"

Bądź przy niej.
Przytul ją i pocałuj.
Powiedz, że kochasz.
Powiedz, że tęskniłeś.

Bądź przy niej.
Otul swoim ciepłem.
Spraw, by zapłonęła.
Spraw, by ożyła.

Bądź przy niej.
Zajrzyj do jej wnętrza.
Spójrz zakochanym wzrokiem.
Spójrz zakochanym sercem.

Bądź przy niej.
Spójrz w jej zapłakane oczy.
Zobacz jej miłość.
Zobacz jej marzenia.

Bądź przy niej.
Na zawsze.
Nie zostawiaj jej.
Nie zostawiaj miłości.

Bądź przy niej.
Pocałuj, bo na to czeka.
Przytul, bo tego potrzebuje.
Bądź, bo jesteś najważniejszy.





Dla mojego kochanego... Rozstaliśmy się, żeby do siebie po czasie wrócić. Jednak teraz minął miesiąc od rozstania, a nas nie ma. Nie ma nas i nie będzie. Bo jemu już nie zależy. Tylko nie rozumiem jednego. Jak po 9 miesiącach bycia razem, można w ciągu 30 dni zapomnieć o kimś. Przestać kochać, tęsknić... Przecież powiedział: "nie zależy mi już na tobie"... ;(
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Fajne to ;) pOzDrAwIaM
1 Diciembre 2008
co myślicie na ten temat.?
ja niedawno byłam megaszczęśliwa bo docenił mnie chłopak,o kórym myślałam,że nie mam szans..
zaczęło się od niewinnych kom. na naszej-klasie a potem.. jakaś zwykła rozmowa na gadu.. i się zaczęło.. zrozumiałam,że chyba pierwszy facet tak naprawdę mnie docenił.. chciał nawet przepisać się do mojej sql żebyśmy mogli być razem. wszystko było jak w bajce.. ale .. pewnego dnia zażartowałam,że bd. go trzymała na dłuuuugiej smyczy.. i jeszcze jak rozmawiałam z jego kol. to powiedziałam,że go nie zbiję bo dzieci nie biję. wszystko dla żartów.. żeby było zabawnie.. wiecie co on na to..? zignorował wyłączył gadu.. myślałam sobie .. pewnie mial coś ważnego do zrobienia.. i czekałam tak kilka dni a on napisał w OPISIE : "jaka jest Twoja miłość? nie bd. mnie prowadzała na smyczy. zapomnij ;(" tylko tyle.. próbowałam mu wytłumaczyć,że to żart,że wcale nie uważam go za małolata i nie zamierzałam go trzymać na smyczy..prosiłam błagałam żeby mi przebaczył,dał 2 szansę.. a on tylko,że : "szanse na ulicy nie leżą.. a z nami czas pokaże" ryczałam cały wieczór i nastepny dzień. aż w końcu spytałam kilku kolesi co by zrobili na jego miejscu.a oni,że by wybaczyli i że dziewczyna powinna trzymać faceta trochę na smyczy..
co wy myślicie na ten temat?? i czy powinien mi wybaczyć??
rozumiem. trzeba szanować uczucia innych,ale to był tylko żart.. :(:(:(
proszę napiszcie w kom. co o tym myślicie..
Lubisz to?
konto usunięte
Hehe jak sie ufa ...Złe okreslenie ze na smyczy...
14 Octubre 2009
konto usunięte
Moim zdaniem nie powinnaś go trzymć na smyczy. Daj mu trochę luzu przecierz jak jest w tobie zakochany to powinnaś mieć chociasz trochę zaufania:) Akurat mi to nie wyszło:( Sądze że koleś nie zna się na żartach! więc lepiej nie mów mu więcej takich r
1 Diciembre 2008
konto usunięte
Boshe przeciez to zarty !! ale za co szanse za zarty.. no bez kitu ten koles musi byc dziwny... powinnas dac mu buzii i po sprawie a nie...
30 Noviembre 2008
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Moje serce wciaz sie zali...



Gdzieś w błękicie morskiej fali
Tam gdzie słońce chowa się
Moje serce wciąż się żali
Czemu nigdzie nie ma Cię?!
Tyle czekam wypatrując
Odliczają każda z chwil
Wspólne plan nadal snuję
Chciaż pójdą one w pył
Tyle nocy i wieczorów
Tyle wschodów i poranków
Czułych słówek pięknych gestów
Jak splecionych ciał kochanków
Byłeś szczęściem byłeś chwilą
Ktora w mej pamięci trwa
Wszystkie drogi wciąż mnie mylą
Która szczęście znów mi da?!
Czy powrócisz i znów powiesz
Wszystko będzie dobrze znów
Nic nie wróci to co było
Przecież Ciebie nie ma tu!!!
BYło dobrze kiedy byłeś
Uśmiech na mej twarzy lśnił
Ty się pewnie już zmieniłeś
Teraz widzę Cię przez łzy
Wspólne chwile dla mnie gesty
Choć niewielkie wiele znaczą
Tak jak ja tak samo one
Już Cię więcej nie zobaczą
A ja tesknię kocham czekam
Coraz ciszej mowię wróć
Ja przed Tobą nie uciekam
Moja wieczną mekę skróć...
Lubisz to?
konto usunięte
Piękne serdusszka :)
14 Octubre 2009
konto usunięte
fajowskie serduszka;)
1 Diciembre 2008
konto usunięte
nie wiem co mam powiedziec
30 Noviembre 2008
ŻYCIE JEST OKRUTNE,
LECZ NIEWIEDZA O NASTĘPNYM JUTRO
JEST JAK NIEODWZAJEMNIONA MIŁOŚC

MINĄ JUŻ ROK, LECĄC NASTĘPNY,
A JA WRAZ W SERCU MAM NADZIEJE.
NADZIEJE NA LEPSZE DNI,
DNI KTÓRE CZASEM SĄ TAK BARDZO ULOTNE.

NIE OBARCZAM WINĄ ŚWIATA,
ANI MEJ WIECZNEJ MIŁOŚCI.
BO CHOC NIE ZNAM PRZYCZYNY,
PŁACZĄC SOBIE BEZBRONNIE
WINĘ PRZYPISUJE SOBIE.

NIE JESTEM KSIĘCIEM Z BAJKI
ANI RYCERZEM W ŚLNIĄCEJ ZBROJI.
I MOŻE NIE JESTEM BOGATY,
LECZ STARAM SIĘ ŻYC I O WSZYSTKO WALCZYC

CZEKAM NA TĄ CHWILE,
GDY ZNÓW UJRZE BLASK W OKU,
USŁYSZE GWAŁTOWNE BICIE SERCA.
A NADZIEJA POWIE     TO ZNÓW MIŁOŚC
Lubisz to?
konto usunięte
Piękne słowa :)
14 Octubre 2009
konto usunięte
mogło by być więcej takich chłopaków jak ty... romantycznych, uczuciowych, wrażliwych...
1 Diciembre 2008
30.11.2008

samotni

to dla wszystkich samotnych serca i róże a na...
Lubisz to?
Zdradził mnie chłopak:( Bardzo go kochałam ale muszę to przetrwać, ten ból... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
No ale znalazłam metodę na to
poprostu nie mogę o nim myśleć...

jak spławić frajera :D

On - dasz mi numer telefonu
Ona - jasne 997

ON: Dla ciebie poszedłbym na koniec świata!
ONA: A zostałbyś tam?

ON: Gdybym zobaczył cię nagą - pewnie umarłbym ze szczęścia...
ONA: Gdybym zobaczyła cię nago - umarłabym ze śmiechu.

ON: Nie sądzisz, że to przeznaczenie zetknęło nas ze sobą?
ONA: Nie, to był zwykły pech!

ON: Co byś powiedziała, gdybym poprosił cię o rękę?
ONA: Nic. Nie umiem równocześnie mówić i śmiać się.

ON: Czy my się przypadkiem nie znamy?
ONA: Owszem, chyba widziałam Cię w ZOO.

ON: Oddałbym Ci wszystko co zechcesz
ONA: Dobrze, zacznij od konta w banku

ON: Nie spotkałem Cię tu wcześniej
ONA: Wiem i więcej nie spotkasz.

On- Gdzie byłaś przez całe moje życie?
Ona- Chowałam się przed Tobą.


Poprostu dobra rada następnym razem jak będzie chciał mnie przeprosić i będzie udawać że mnie kocha i nic się nie stało!!!!!!!!!!

No ale życie nie kończy się na jednym chłopaku;)


No a tak wogóle to szukam chłopaka od 14 do 17 lat z Wielunia lub okolic, nie musi być bardzo ładny ale musi mieć to coś i żeby nie myślał tylko o jednym a czy blondyn czy brunet to już bez znaczenia:):):)

Lubisz to?
konto usunięte
Zacznij byc szczesliwa ale nie patrz na samotnosc:)niech twoj humor nie bedzie zalezny od chłopaków...od czego masz kumpele :)
14 Octubre 2009
Ci ludzie widzą co mówią. Będzie dobrze wiem to po sobie. Jak mnie zostawił myślałam że mam szanse i po roku wszystko przejdzie, a temczasem się wyklinamy... Rok byłam sama.Ostatnio taki Wojtk mnie podrywał a w piątek coś nagadał do mojej koli a prze
30 Noviembre 2008
konto usunięte
paietaj tego kwiatu pol swiatu!! ostatnio ciągle mi to powtarzaja
30 Noviembre 2008
29.11.2008

Taki wierszyk

Smutne są te dni

I chociaż ja, i chociaż Ty,

Serca spotkały się nasze dwa,

Lecz zdążył je poróżnić czas,

Minęły dni i lata te,

Co serca nasze biły w jeden bieg,

Uczucie zgasło, rozłąki czas,

Co boli kawałek każdego z nas,

Ta miłość umarła już w każdym śnie,

Co w koszmar najgorszy zamienił się,

Więc pozwól odejść w bólu tym,

Jak najszybciej by nie uronić kolejnej łzy,

W samotności teraz pogrążam się tej,

Bo Ty byłeś moim najlepszym.....

 

 

 

 

świetne pioseneczki jak ktoś nie zna ;))

 

Friends-Nauczę Cię żyć

 

Dj Decibel Peter-Pamietaj Ty sie Liczysz

 

Peter- Żyje Tobą

Lubisz to?
konto usunięte
ładny wierszyk;) PoZdRaWiAm
1 Diciembre 2008
konto usunięte
Uczucie zgasło, rozłąki czas, Co boli kawałek każdego z nas,
29 Noviembre 2008
konto usunięte
Friends-Nauczę Cię żyć-jak kochać i śnić, drogą lub nocą prowadzić Cię chce"...:)Pozdro
29 Noviembre 2008

                                                    

Jeżeli nie można być przy niej w rzeczywistości,
to być przy niej przynajmniej myślą.


Kochać wszystko, co ją otacza:
przyjaciół, dom, ubrania i obrazy.


Pragnąć, by ją chwalono
i nie znosić najmniejszej przygany.


Wierzyć jej we wszystkim i pragnąć,
aby wszyscy wierzyli.


Pragnąć dla niej znosić niewygody
i uważać takie cierpienia za słodkie.


Często płakać:
z dala od niej - z tęsknoty,
przy niej - z radości.


Zawsze tęsknić i zawsze pożądać.


Służyć bezinteresownie,
nie myśląc nawet o żadnej nagrodzie.

Lubisz to?
konto usunięte
Słodki miś :) lepszy wiersz:)
14 Octubre 2009
konto usunięte
ładny wierszyk;) PoZdRaWiAm
1 Diciembre 2008
29.11.2008

"nigdy nie mów"

Nigdy nie mów "Kocham cię"    jeśli naprawde ci nie zależy,

Nigdy nie mów o uczuciach      jeśli one naprawde nie istnieją,

Nigdy nie bierz mnie za rękę    jeśli masz złamać mi serce,

Nigdy nie mów że coś bedzie   jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć,

Nigdy nie patrz w moje oczy    jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem.

 

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

Lubisz to?
konto usunięte
Nigdy nie mów "Kocham cie" jeśli naprawde ci nie zależy... Boo...uwież ... To RANI...!!!!;(
19 Diciembre 2009
konto usunięte
Nigdy nie patrz w moje oczy jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem.
29 Noviembre 2008
1 595 596 597 598 599 715