ee.. tytuł posta powinien.. [..] - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***


                                                    

Jeżeli nie można być przy niej w rzeczywistości,
to być przy niej przynajmniej myślą.


Kochać wszystko, co ją otacza:
przyjaciół, dom, ubrania i obrazy.


Pragnąć, by ją chwalono
i nie znosić najmniejszej przygany.


Wierzyć jej we wszystkim i pragnąć,
aby wszyscy wierzyli.


Pragnąć dla niej znosić niewygody
i uważać takie cierpienia za słodkie.


Często płakać:
z dala od niej - z tęsknoty,
przy niej - z radości.


Zawsze tęsknić i zawsze pożądać.


Służyć bezinteresownie,
nie myśląc nawet o żadnej nagrodzie.

Lubisz to?
konto usunięte
Słodki miś :) lepszy wiersz:)
14 Octubre 2009
konto usunięte
ładny wierszyk;) PoZdRaWiAm
1 Diciembre 2008