Nieszczęśliwa:(:(:( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Zdradził mnie chłopak:( Bardzo go kochałam ale muszę to przetrwać, ten ból... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
No ale znalazłam metodę na to
poprostu nie mogę o nim myśleć...

jak spławić frajera :D

On - dasz mi numer telefonu
Ona - jasne 997

ON: Dla ciebie poszedłbym na koniec świata!
ONA: A zostałbyś tam?

ON: Gdybym zobaczył cię nagą - pewnie umarłbym ze szczęścia...
ONA: Gdybym zobaczyła cię nago - umarłabym ze śmiechu.

ON: Nie sądzisz, że to przeznaczenie zetknęło nas ze sobą?
ONA: Nie, to był zwykły pech!

ON: Co byś powiedziała, gdybym poprosił cię o rękę?
ONA: Nic. Nie umiem równocześnie mówić i śmiać się.

ON: Czy my się przypadkiem nie znamy?
ONA: Owszem, chyba widziałam Cię w ZOO.

ON: Oddałbym Ci wszystko co zechcesz
ONA: Dobrze, zacznij od konta w banku

ON: Nie spotkałem Cię tu wcześniej
ONA: Wiem i więcej nie spotkasz.

On- Gdzie byłaś przez całe moje życie?
Ona- Chowałam się przed Tobą.


Poprostu dobra rada następnym razem jak będzie chciał mnie przeprosić i będzie udawać że mnie kocha i nic się nie stało!!!!!!!!!!

No ale życie nie kończy się na jednym chłopaku;)


No a tak wogóle to szukam chłopaka od 14 do 17 lat z Wielunia lub okolic, nie musi być bardzo ładny ale musi mieć to coś i żeby nie myślał tylko o jednym a czy blondyn czy brunet to już bez znaczenia:):):)

Lubisz to?
konto usunięte
Zacznij byc szczesliwa ale nie patrz na samotnosc:)niech twoj humor nie bedzie zalezny od chłopaków...od czego masz kumpele :)
14 Octubre 2009
Ci ludzie widzą co mówią. Będzie dobrze wiem to po sobie. Jak mnie zostawił myślałam że mam szanse i po roku wszystko przejdzie, a temczasem się wyklinamy... Rok byłam sama.Ostatnio taki Wojtk mnie podrywał a w piątek coś nagadał do mojej koli a prze
30 Noviembre 2008
konto usunięte
paietaj tego kwiatu pol swiatu!! ostatnio ciągle mi to powtarzaja
30 Noviembre 2008