29.11.2008
Nieszczęśliwa:(:(:(
Zdradził mnie chłopak:( Bardzo go kochałam ale muszę to przetrwać, ten ból... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
No ale znalazłam metodę na to
poprostu nie mogę o nim myśleć...
jak spławić frajera :D
On - dasz mi numer telefonu
Ona - jasne 997
ON: Dla ciebie poszedłbym na koniec świata!
ONA: A zostałbyś tam?
ON: Gdybym zobaczył cię nagą - pewnie umarłbym ze szczęścia...
ONA: Gdybym zobaczyła cię nago - umarłabym ze śmiechu.
ON: Nie sądzisz, że to przeznaczenie zetknęło nas ze sobą?
ONA: Nie, to był zwykły pech!
ON: Co byś powiedziała, gdybym poprosił cię o rękę?
ONA: Nic. Nie umiem równocześnie mówić i śmiać się.
ON: Czy my się przypadkiem nie znamy?
ONA: Owszem, chyba widziałam Cię w ZOO.
ON: Oddałbym Ci wszystko co zechcesz
ONA: Dobrze, zacznij od konta w banku
ON: Nie spotkałem Cię tu wcześniej
ONA: Wiem i więcej nie spotkasz.
On- Gdzie byłaś przez całe moje życie?
Ona- Chowałam się przed Tobą.
Poprostu dobra rada następnym razem jak będzie chciał mnie przeprosić i będzie udawać że mnie kocha i nic się nie stało!!!!!!!!!!
No ale życie nie kończy się na jednym chłopaku;)
No a tak wogóle to szukam chłopaka od 14 do 17 lat z Wielunia lub okolic, nie musi być bardzo ładny ale musi mieć to coś i żeby nie myślał tylko o jednym a czy blondyn czy brunet to już bez znaczenia:):):)
No ale znalazłam metodę na to
poprostu nie mogę o nim myśleć...
jak spławić frajera :D
On - dasz mi numer telefonu
Ona - jasne 997
ON: Dla ciebie poszedłbym na koniec świata!
ONA: A zostałbyś tam?
ON: Gdybym zobaczył cię nagą - pewnie umarłbym ze szczęścia...
ONA: Gdybym zobaczyła cię nago - umarłabym ze śmiechu.
ON: Nie sądzisz, że to przeznaczenie zetknęło nas ze sobą?
ONA: Nie, to był zwykły pech!
ON: Co byś powiedziała, gdybym poprosił cię o rękę?
ONA: Nic. Nie umiem równocześnie mówić i śmiać się.
ON: Czy my się przypadkiem nie znamy?
ONA: Owszem, chyba widziałam Cię w ZOO.
ON: Oddałbym Ci wszystko co zechcesz
ONA: Dobrze, zacznij od konta w banku
ON: Nie spotkałem Cię tu wcześniej
ONA: Wiem i więcej nie spotkasz.
On- Gdzie byłaś przez całe moje życie?
Ona- Chowałam się przed Tobą.
Poprostu dobra rada następnym razem jak będzie chciał mnie przeprosić i będzie udawać że mnie kocha i nic się nie stało!!!!!!!!!!
No ale życie nie kończy się na jednym chłopaku;)
No a tak wogóle to szukam chłopaka od 14 do 17 lat z Wielunia lub okolic, nie musi być bardzo ładny ale musi mieć to coś i żeby nie myślał tylko o jednym a czy blondyn czy brunet to już bez znaczenia:):):)
Lubisz to?