Czekam choć może na nic,
Czekam asz dostrzeżesz ze kocham cie bez granic
staram sie tłumić w sobie płacz i pełen zalu krzyk,
mam nadziej ze opłaca sie cierpieć by kiedyś z toba być,
Samotna ide prze życie i choć zniszczyli moje skrzydła ,
to choć latać nie umiem staram sie ci pomu jak tylko moge
choć serce boli to ciagle czuje
ono życ bez ciebie nie umie
Serce moje oszalało
Ciebie ze wszystkich wybrało
Choć teraz szlocha to ciagle ponad życie cie kocha.
Moja tworczość sama pisałam
Twoj usmiech rozjasnia każdy moj dzień
twoje słowa sa mi potrzebne do zycia jak tlen
chwile spedzone z toba to najpieknijeszey sen
WIEC ULECZ MOJE SERCE POKOCHAJ JE.....
także moja tworczość jak mam czasami smutne chwile to lubie popisac wiersze najczesciej o tym co w danej chwili czuje
także jak by ktos chiła jakis wiersz smutny albo cos o miłosci to zgłaszac sie do mnie jesli moge zrobic taka reklame ;p
dziekuje i pozdrawiam ;D
