Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 czy na świecie jest jakiś normalny facet z którym można by było podzielić się uczuciem.......najlepiej z okolic Przysuchy, Końskich, Opoczna.

jeśli jest i chciałby może pogadać na ten temat to zapraszam

-     e mail: ptako81@op.pl

 

szukam misia ///....

Lubisz to?
konto usunięte
'Niebo nad głową, zapatrzeni tak jakby nie było nic...'
28 Noviembre 2008
konto usunięte
Nie podawaj się i szukaj aż do ostatnich sił i pa,iętaj nie wolno się podać...:pozdro
28 Noviembre 2008
konto usunięte
to jest śliczne i prawdziwe;(( pozdro;)))
29 Noviembre 2008
konto usunięte
Też bym chciła wrócic w tamte dni,..zero zartwien :P Beztroskie zycie :)ahhtylko sie rozmarzyc...
14 Octubre 2009
konto usunięte
dzieciństo kojarzy mi sie z moim różowym misiem,latkami barbie,jazdą na sankach,zbieraniem kwiatków dla mamy,kromkom świerzo wyjętego z pieca babcinego chleba,poprostu beztroska
28 Noviembre 2008
28.11.2008

ehhh...

Zraniłeś mnie już wiele razy,

I wiem ze to jeszcze nie koniec.

Bo w sercu mam ślad co zostanie,

 Lecz gdy jesteś przy mnie, gdy czuje twe dłonie

Mimo bólu i płaczu bez końca

Nie chce żyć bez Ciebie.. Jak niebo bez słońca.

Bo jesteś dla mnie jak mych snów spełnienie,

Jak najpiękniejsze moje marzenie.

I mimo ze cieszę się ze jestem z Toba,

Bo jesteś tak ważna w mym w życiu osoba

To mam taki plan..

I wszystko czego chce teraz

To twojej przyjaźni..

Bo miłość umiera.

Lubisz to?
konto usunięte
Zbyt boli ten temat...:(
28 Noviembre 2008
26.11.2008

Siemka

Szukam dziewczyny w wieku 15-17 lat z puław lub okolic, ewentualnie z lublina.
Pewnie i tak nie znajdę:(
Lubisz to?
konto usunięte
to szukaj jak umiesz, nie tylko w necie, ale i w realu.
27 Noviembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** powodzenia w szukaniu :D
27 Noviembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** xD xD xD
27 Noviembre 2008

Czekam choć może na nic,

Czekam asz dostrzeżesz ze kocham cie bez granic

staram sie tłumić w sobie płacz i pełen zalu krzyk,

mam nadziej ze opłaca sie cierpieć by kiedyś z toba być,

Samotna ide prze życie i choć zniszczyli moje skrzydła ,

to choć latać nie umiem staram sie ci pomu jak tylko moge

choć serce boli to ciagle czuje

ono życ bez ciebie nie umie

Serce moje oszalało

Ciebie ze wszystkich wybrało

Choć teraz szlocha to ciagle ponad życie cie kocha.

Moja tworczość  sama pisałam

 

Twoj usmiech rozjasnia każdy moj dzień

twoje słowa sa mi potrzebne do zycia jak tlen

chwile spedzone z toba to najpieknijeszey sen

WIEC ULECZ MOJE SERCE POKOCHAJ JE.....

 

także moja tworczość jak mam czasami smutne chwile to lubie popisac wiersze najczesciej o tym co w danej chwili czuje

także jak by ktos chiła jakis wiersz smutny albo cos o miłosci to zgłaszac sie do mnie jesli moge zrobic taka reklame ;p

 

dziekuje i pozdrawiam ;D

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** xd xD xD
27 Noviembre 2008
konto usunięte
''mam nadziej ze opłaca sie cierpieć by kiedyś z toba być'' ehh ... piekny wiersz ;)
27 Noviembre 2008
konto usunięte
piekny :) Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
27 Noviembre 2008
ja go chciałam on mnie nie i to jest właśnie ten senk:(
Lubisz to?
konto usunięte
Zalezy jak patrzec:) Kiedys nie obchodziła nas duga połowa..żyliśmy beztrosko...z wiekiem to sie zmienia kazdy z nas znahdzie...druga połowke po wielu łzach :0bedziemy sczesliwi:*
14 Octubre 2009
Nom niestety ale tak bywa=[
27 Noviembre 2008
26.11.2008

Po co ??

Takie proste pytanie czy w ogóle potrzebne to komuś ??;> Fakt niektórzy żyć bez tego nie mogą xD

Ale Można spróbować :P

A tak na prawdę zauważyłem że ostatnio Dziewczyny są Bardziej perfidne a faceci romantyczniejsi co mnie dziwi ale tak bywa xD


Peace 

P.S. czekam na odpowiedzi na pytanie które znajduje się w temacie xD (w komentarzach)

Lubisz to?
konto usunięte
Jestem dziewczyną i tez to zauwazyłam ale nie wszyscy sa tacy ja perfida nie jestem romantyczna tak
28 Noviembre 2008
26.11.2008

Wspomnienia :(:(

Dlaczego ciebie juz nie ma??

dlaczego tak szybko odszedłeś??

dlaczego...???

Nie prosze byś wrócił, choć wiem że bez ciebie nie dam rady...

nie prosze byś kochał bo wiem że nigdy nie kochałeś..

prosze o jedno...

nie pozwól by wspomnienia tak bardzo bolały..    :(:(:(:(:(

Lubisz to?
konto usunięte
Nie żyj wspomnieniami bo nigdy nie zapomnisz:( Słowa zazwyczaj są puste...obojetnie kto mówi i tak zrani prędzej czy później ":( taka kolej zycia raz jestesmy szczesliwi a raz cierpimy za dwoch :(
14 Octubre 2009
konto usunięte
nie prosze byś kochał bo wiem że nigdy nie kochałeś... ( skąd ja to znam ) ;(
11 Octubre 2009
konto usunięte
prosze o jedno... nie pozwól by wspomnienia tak bardzo bolały.
27 Noviembre 2008
Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam
zostaw mnie sama bo wiem ze na to zasluzylam
jak cos by sie dzialo to wroc ja bede czekac
przepraszam za to wszystko ale nie umialm innaczej
nie chce bys widzial jak placze
a gdy bedziesz daleko pamietaj gdy patrzysz w gwiazdy ze kocham Cie :(

Lubisz to?
konto usunięte
dla wszystkich samotnych serduszek:****
26 Noviembre 2008
konto usunięte
dla wszystkich samotnych serduszek:****
26 Noviembre 2008
wiesz... moim zdaniem to jeżeli ktoś kocha tak naprawdę prawdziwie to nie jest w stanie zostawić ukochanej osoby chociaż zrobiłaby coś złego... głowa do góry... i uśmiechnij się... :))))
26 Noviembre 2008
1 597 598 599 600 601 715