Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.11.2008

ehhhh....

Zmrok jesienny ma ciszę solenną kościoła;

Tuż pod księżycem Wenus,

we mgle kadzidlanej,

Błyska, jak przed monstrancją płomyk nieśmiertelny;

Coś wielkiego, słodkiego coś kona dokoła.

Drzewa, podobne mnichom u zwłok czuwającym,

Mrąc same, rzężą psalmy ledwie dosłyszalne;

Chude ich pnie się wznoszą jak ręce błagalne,

Liście bez szmeru lecą, jak łzy, deszczem drżącym.

 Podczas gdy z widnokręgu, szerząc swe zasłony,

Noc wstaje i otula bezgranicze śpiące,

Niby całun trumienny, gwiazdami łzawiony,

Tam, w dali, niebo, tracąc duszę swoją, słońce,

Jak trup świetlny, powoli zlewa się, rozkłada... ?

 I już nad barwnym ciałem krążą kruków stada.

Lubisz to?
28.11.2008

samotnosc...

- Czasem pozwalamy Drugiej Połowie przejść obok, nie akceptując jej lub nie dostrzegając. Wtedy musimy czekać następne wcielenie, żeby się z nią ponownie odnaleźć. I przez własny egoizm skazujemy na najgorszą torturę, jaką wymyślił rodzaj ludzki: na samotność.

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
2 Diciembre 2008
konto usunięte
Tak tortura, ale samotnśc ma Swoje plusy...Ale nikt nie chce być samtnym...:(
29 Noviembre 2008
konto usunięte
Dokładnie.. sliczne, prawdziwe słowa..
28 Noviembre 2008
MIAŁEM KIEDYŚ DZIEWCZYNE
TAK JAK I ŻYCIE. .
MIAŁEM KIEDYŚ MARZENIA
TAK JAK I SNY

KOCHAŁEM CIĘ MOCNO
ZE WSZYSTKICH SIŁ,
PRAGNOŁEM TAK BARDZO
PRZEZ WSZYSTKIE NASZE DNI.

TERAZ JUŻ NIE MAM NIC
STRACIŁEM WSZYSTKO CO MIAŁEM
POZOSTAŁY ABY MYŚLI,TE MYŚLI
KTÓRE DOBIJAJĄ MNIE.

NIC MI NIE ZOSTAŁO,
TYLKO SZCZERE ŁZY
NADZIEJA WYGASA
NA PIĘKNE DNI.

A JA MYŚLE TYLKO O TOBIE
O TWYCH OCZACH,
DELIKATNYCH DŁONIACH
ALE WIEM ŻE TO SEN

NIC JUŻ NIE MAM,
I OGARNIA MNIE MROK
BO WIEM ŻE W ŻYCIU MI SIĘ NIE UDAJE
TERAZ JUŻ WIEM I ZNALAZŁEM SWĄ MIŁOŚC , , ,NAZYWA SIĘ SAMOTNOŚC . . . . ..



Lubisz to?
konto usunięte
Śliczne a zarazem smutne;(((( nie poddawaj siem napewno znajdziesz ta jedyna;*** pozdrawiam trzymaj sie cieplutko;)))
29 Noviembre 2008
ojjjj znam to niestety i tez ja znalazlem tez nazywa sie SAMOTNOSC :( pozdrawiam
29 Noviembre 2008
konto usunięte
No i to jak potrafią :) Pięknie ;)
29 Noviembre 2008
28.11.2008

:(:(:(

"Mówi się, że trzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauwarzyć,

 jednej godziny żeby go ocenić,

 jednego dnia by polubić,

ale całego życia, by go później zapomnieć     :):):):):):)

Lubisz to?
konto usunięte
ale całego życia, by go później zapomnieć...
29 Noviembre 2008
                                             Zielono mi! kiedy cię widzę iiiiiii
                                             słodyczy twojej chce:)  Ja też lubię
                                             kukurydzę! Tylko czy ona lubi mnie???
                                            
Nie czekaj idź! Niech wszyscy widzą!!!
                                             Dobrze różne smaki znasz, inny mix każdego
                                             dnia!!! To przebojowe przebojowe
                                             Bonduelle!!!
                                       

Lubisz to?
28.11.2008

Hejoooo =)

Hejo wszystkim dawno mnie tu nie było...nawet bardzo dawno ;)

Mam wam cos do zaproponowania ;)

Mam własne radio oparte na serverze FLATCAST wiec ma w sobie Czat takie 2w1 :)

I tu moje pytanie...Chcesz byc prezenterem/prezenterką radia?

Radio nosi nazwe "Radio Party Mixx"

Wymagania?

Mało skomplikowane ;]

Wsytarczy miec mikrofon :)

Bardzo miło widziane dziewczyny bo co prawda mają najładniejszy głosik ;)

Wszystkie info jest dostępne u mnie albo tu albo na gg 6034280 jak wolicie ;)

Ja przyjmuje wszystkich chyba nie wymagam zbyt wiele co?

Jeśli ktos by chciał zobaczyc jak to i owo wygląda wystarczy kliknąc TUTAJ

Radio posiada jeden kanał "Kanał Party" jest możliwosc zrobienia nowego kanału jeśli ktos lubi bardziej inną muzyke niz znaczy ten kanał bo Party to raczej muzyka techno electro dance tak więc czekam na was kochani 28 listopada godzina 17:00

W razie przełożenia terminu poinformuje ;) 

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
28 Noviembre 2008
konto usunięte
2 godziny temu Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
28 Noviembre 2008
konto usunięte
fajnieee.. :):) [znaki..y*baki xD;/ ]
28 Noviembre 2008
konto usunięte
ja tez szukam takiej drugiej polowy i nic:(:smutny:
28 Noviembre 2008
konto usunięte
Kto szuka ten znajdzie:)
28 Noviembre 2008
konto usunięte
"Szukajcie, a znajdziecie.. " :):) || Był jak mgła, niewidzialny, tajemnieczy..
28 Noviembre 2008
konto usunięte
Nie podawaj się i szukaj tak długo jak trzaba...Życzę szcxzęścia
28 Noviembre 2008
konto usunięte
powodzenia ;D
11 Octubre 2009
dzieki nie bede sie podawala trzeba walczyc by cos osiagnac
29 Noviembre 2008
konto usunięte
Nie podawaj się i Życzę szczęścia
28 Noviembre 2008
28.11.2008

;( smutno ;(

Zostawil mnie chlopaak ;( co robic ?? ;( Wejdz na www.partymixx.pl.tl

Lubisz to?
NIE ZAWSZE USUNIĘCIE SIĘ OD RZECZYWISTOŚCI JEST LEPSZĄ DROGĄ
30 Noviembre 2008
konto usunięte
"Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat"..
28 Noviembre 2008
konto usunięte
wiesz Jak Cię zostawił to daj sobie spokuj juz i nie pisz ani nie dzwoń do nieg a jednocześnie usuń sie w ciń powoli by nikt nie zobaczył . Jak tak zrobiłem i nie żałuje tego...posdro
28 Noviembre 2008
1 596 597 598 599 600 715