30.11.2008
moja twórczość...
"Bądź"
Bądź przy niej.
Przytul ją i pocałuj.
Powiedz, że kochasz.
Powiedz, że tęskniłeś.
Bądź przy niej.
Otul swoim ciepłem.
Spraw, by zapłonęła.
Spraw, by ożyła.
Bądź przy niej.
Zajrzyj do jej wnętrza.
Spójrz zakochanym wzrokiem.
Spójrz zakochanym sercem.
Bądź przy niej.
Spójrz w jej zapłakane oczy.
Zobacz jej miłość.
Zobacz jej marzenia.
Bądź przy niej.
Na zawsze.
Nie zostawiaj jej.
Nie zostawiaj miłości.
Bądź przy niej.
Pocałuj, bo na to czeka.
Przytul, bo tego potrzebuje.
Bądź, bo jesteś najważniejszy.
Dla mojego kochanego... Rozstaliśmy się, żeby do siebie po czasie wrócić. Jednak teraz minął miesiąc od rozstania, a nas nie ma. Nie ma nas i nie będzie. Bo jemu już nie zależy. Tylko nie rozumiem jednego. Jak po 9 miesiącach bycia razem, można w ciągu 30 dni zapomnieć o kimś. Przestać kochać, tęsknić... Przecież powiedział: "nie zależy mi już na tobie"... ;(
Bądź przy niej.
Przytul ją i pocałuj.
Powiedz, że kochasz.
Powiedz, że tęskniłeś.
Bądź przy niej.
Otul swoim ciepłem.
Spraw, by zapłonęła.
Spraw, by ożyła.
Bądź przy niej.
Zajrzyj do jej wnętrza.
Spójrz zakochanym wzrokiem.
Spójrz zakochanym sercem.
Bądź przy niej.
Spójrz w jej zapłakane oczy.
Zobacz jej miłość.
Zobacz jej marzenia.
Bądź przy niej.
Na zawsze.
Nie zostawiaj jej.
Nie zostawiaj miłości.
Bądź przy niej.
Pocałuj, bo na to czeka.
Przytul, bo tego potrzebuje.
Bądź, bo jesteś najważniejszy.
Dla mojego kochanego... Rozstaliśmy się, żeby do siebie po czasie wrócić. Jednak teraz minął miesiąc od rozstania, a nas nie ma. Nie ma nas i nie będzie. Bo jemu już nie zależy. Tylko nie rozumiem jednego. Jak po 9 miesiącach bycia razem, można w ciągu 30 dni zapomnieć o kimś. Przestać kochać, tęsknić... Przecież powiedział: "nie zależy mi już na tobie"... ;(
Lubisz to?