moja twórczość... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

"Bądź"

Bądź przy niej.
Przytul ją i pocałuj.
Powiedz, że kochasz.
Powiedz, że tęskniłeś.

Bądź przy niej.
Otul swoim ciepłem.
Spraw, by zapłonęła.
Spraw, by ożyła.

Bądź przy niej.
Zajrzyj do jej wnętrza.
Spójrz zakochanym wzrokiem.
Spójrz zakochanym sercem.

Bądź przy niej.
Spójrz w jej zapłakane oczy.
Zobacz jej miłość.
Zobacz jej marzenia.

Bądź przy niej.
Na zawsze.
Nie zostawiaj jej.
Nie zostawiaj miłości.

Bądź przy niej.
Pocałuj, bo na to czeka.
Przytul, bo tego potrzebuje.
Bądź, bo jesteś najważniejszy.





Dla mojego kochanego... Rozstaliśmy się, żeby do siebie po czasie wrócić. Jednak teraz minął miesiąc od rozstania, a nas nie ma. Nie ma nas i nie będzie. Bo jemu już nie zależy. Tylko nie rozumiem jednego. Jak po 9 miesiącach bycia razem, można w ciągu 30 dni zapomnieć o kimś. Przestać kochać, tęsknić... Przecież powiedział: "nie zależy mi już na tobie"... ;(
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Fajne to ;) pOzDrAwIaM
1 Diciembre 2008