30.11.2008
Do WyBoRu ^^ Do KoLoRu xD
1 
2
3
4
5
6
7
8
9

2
3

4

5

6

7

8

9

Moje serce wciaz sie zali...
Gdzieś w błękicie morskiej fali
Tam gdzie słońce chowa się
Moje serce wciąż się żali
Czemu nigdzie nie ma Cię?!
Tyle czekam wypatrując
Odliczają każda z chwil
Wspólne plan nadal snuję
Chciaż pójdą one w pył
Tyle nocy i wieczorów
Tyle wschodów i poranków
Czułych słówek pięknych gestów
Jak splecionych ciał kochanków
Byłeś szczęściem byłeś chwilą
Ktora w mej pamięci trwa
Wszystkie drogi wciąż mnie mylą
Która szczęście znów mi da?!
Czy powrócisz i znów powiesz
Wszystko będzie dobrze znów
Nic nie wróci to co było
Przecież Ciebie nie ma tu!!!
BYło dobrze kiedy byłeś
Uśmiech na mej twarzy lśnił
Ty się pewnie już zmieniłeś
Teraz widzę Cię przez łzy
Wspólne chwile dla mnie gesty
Choć niewielkie wiele znaczą
Tak jak ja tak samo one
Już Cię więcej nie zobaczą
A ja tesknię kocham czekam
Coraz ciszej mowię wróć
Ja przed Tobą nie uciekam
Moja wieczną mekę skróć...
Tam gdzie słońce chowa się
Moje serce wciąż się żali
Czemu nigdzie nie ma Cię?!
Tyle czekam wypatrując
Odliczają każda z chwil
Wspólne plan nadal snuję
Chciaż pójdą one w pył
Tyle nocy i wieczorów
Tyle wschodów i poranków
Czułych słówek pięknych gestów
Jak splecionych ciał kochanków
Byłeś szczęściem byłeś chwilą
Ktora w mej pamięci trwa
Wszystkie drogi wciąż mnie mylą
Która szczęście znów mi da?!
Czy powrócisz i znów powiesz
Wszystko będzie dobrze znów
Nic nie wróci to co było
Przecież Ciebie nie ma tu!!!
BYło dobrze kiedy byłeś
Uśmiech na mej twarzy lśnił
Ty się pewnie już zmieniłeś
Teraz widzę Cię przez łzy
Wspólne chwile dla mnie gesty
Choć niewielkie wiele znaczą
Tak jak ja tak samo one
Już Cię więcej nie zobaczą
A ja tesknię kocham czekam
Coraz ciszej mowię wróć
Ja przed Tobą nie uciekam
Moja wieczną mekę skróć...
Lubisz to?