Taki wierszyk - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.11.2008

Taki wierszyk

Smutne są te dni

I chociaż ja, i chociaż Ty,

Serca spotkały się nasze dwa,

Lecz zdążył je poróżnić czas,

Minęły dni i lata te,

Co serca nasze biły w jeden bieg,

Uczucie zgasło, rozłąki czas,

Co boli kawałek każdego z nas,

Ta miłość umarła już w każdym śnie,

Co w koszmar najgorszy zamienił się,

Więc pozwól odejść w bólu tym,

Jak najszybciej by nie uronić kolejnej łzy,

W samotności teraz pogrążam się tej,

Bo Ty byłeś moim najlepszym.....

 

 

 

 

świetne pioseneczki jak ktoś nie zna ;))

 

Friends-Nauczę Cię żyć

 

Dj Decibel Peter-Pamietaj Ty sie Liczysz

 

Peter- Żyje Tobą

Lubisz to?
konto usunięte
ładny wierszyk;) PoZdRaWiAm
1 Diciembre 2008
konto usunięte
Uczucie zgasło, rozłąki czas, Co boli kawałek każdego z nas,
29 Noviembre 2008
konto usunięte
Friends-Nauczę Cię żyć-jak kochać i śnić, drogą lub nocą prowadzić Cię chce"...:)Pozdro
29 Noviembre 2008