29.11.2008
Taki wierszyk
Smutne są te dni
I chociaż ja, i chociaż Ty,
Serca spotkały się nasze dwa,
Lecz zdążył je poróżnić czas,
Minęły dni i lata te,
Co serca nasze biły w jeden bieg,
Uczucie zgasło, rozłąki czas,
Co boli kawałek każdego z nas,
Ta miłość umarła już w każdym śnie,
Co w koszmar najgorszy zamienił się,
Więc pozwól odejść w bólu tym,
Jak najszybciej by nie uronić kolejnej łzy,
W samotności teraz pogrążam się tej,
Bo Ty byłeś moim najlepszym.....
świetne pioseneczki jak ktoś nie zna ;))
Friends-Nauczę Cię żyć
Dj Decibel Peter-Pamietaj Ty sie Liczysz
Peter- Żyje Tobą
Lubisz to?