"nigdy nie mów" - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.11.2008

"nigdy nie mów"

Nigdy nie mów "Kocham cię"    jeśli naprawde ci nie zależy,

Nigdy nie mów o uczuciach      jeśli one naprawde nie istnieją,

Nigdy nie bierz mnie za rękę    jeśli masz złamać mi serce,

Nigdy nie mów że coś bedzie   jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć,

Nigdy nie patrz w moje oczy    jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem.

 

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

Lubisz to?
konto usunięte
Nigdy nie mów "Kocham cie" jeśli naprawde ci nie zależy... Boo...uwież ... To RANI...!!!!;(
19 Diciembre 2009
konto usunięte
Nigdy nie patrz w moje oczy jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem.
29 Noviembre 2008