MIŁOŚC ŻYCIE WZMACNIA - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ŻYCIE JEST OKRUTNE,
LECZ NIEWIEDZA O NASTĘPNYM JUTRO
JEST JAK NIEODWZAJEMNIONA MIŁOŚC

MINĄ JUŻ ROK, LECĄC NASTĘPNY,
A JA WRAZ W SERCU MAM NADZIEJE.
NADZIEJE NA LEPSZE DNI,
DNI KTÓRE CZASEM SĄ TAK BARDZO ULOTNE.

NIE OBARCZAM WINĄ ŚWIATA,
ANI MEJ WIECZNEJ MIŁOŚCI.
BO CHOC NIE ZNAM PRZYCZYNY,
PŁACZĄC SOBIE BEZBRONNIE
WINĘ PRZYPISUJE SOBIE.

NIE JESTEM KSIĘCIEM Z BAJKI
ANI RYCERZEM W ŚLNIĄCEJ ZBROJI.
I MOŻE NIE JESTEM BOGATY,
LECZ STARAM SIĘ ŻYC I O WSZYSTKO WALCZYC

CZEKAM NA TĄ CHWILE,
GDY ZNÓW UJRZE BLASK W OKU,
USŁYSZE GWAŁTOWNE BICIE SERCA.
A NADZIEJA POWIE     TO ZNÓW MIŁOŚC
Lubisz to?
konto usunięte
Piękne słowa :)
14 Octubre 2009
konto usunięte
mogło by być więcej takich chłopaków jak ty... romantycznych, uczuciowych, wrażliwych...
1 Diciembre 2008