bo... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.12.2008

bo...

Bo wieczorem tęskni się najbardziej
nawet niebo płacze morzem gwiazd
świecą jakby smutkiem przygaszone
nawet one tracą piękny blask

Bo wieczorem kiedy głucha cisza,
dzwoni w uszach i nie daje spać
słyszę śmiech twój blisko coraz bliżej
lecz niestety tylko w moich snach


Bo wieczorem kiedy wszyscy zasną,
słychać tylko ujadanie psa
wtedy zimny wiatr przynosi
szept twój lecz niestety tylko
w moich snach.


Lubisz to?
konto usunięte
Bo wieczorem tęskni się najbardziej nawet niebo płacze morzem gwiazd... Bo wieczorem kiedy głucha cisza, dzwoni w uszach i nie daje spać
20 Diciembre 2008
konto usunięte
sliczne bardzo ladne sliczne..
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Bo wieczorem tęskni się najbardziej nawet niebo płacze morzem gwiazd świecą jakby smutkiem przygaszone nawet one tracą piękny blask
10 Diciembre 2008