KTO MI POWIE JAK TO JEST ??????????????? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

witam kto mi powie jak to jest jak poznaje dziewczyna zawsze mówią ze jestem przystojny miły  itp ok spoko :) ale czemu nigdy nie chcą znajomości ja nie  proszę o wiele tylko o to by byle ze mana jako przyjaciółki lub znajome nic więcej tylko tego chce ale jak widać zawsze muszę dostać po dupie za to ze mam otwarte serce i chce być miłym może wyjściem jest to by być chamskim itp może muszę być pojebany i niemiły opryskliwy i tak już ma być zawsze ?? jak jestem sobą do staje po dupie za to co ja mam robić może ktoś mi pomoże proszę ??

Lubisz to?
badz soba:) bo nie mozna udawac kogos kim sie nie jest... ja jestem sama i mam podobny problem... wiec nie jestes sam:*
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :calusek:
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Bądź poprostu soba :) jeżeli to komuś nie pasuje to ma problem :) w końcu przyjaźń sie znajdzie w najmniej oczekiwanym momencie :) powodzenia :)
10 Diciembre 2008