10.12.2008
KTO MI POWIE JAK TO JEST ???????????????
witam kto mi powie jak to jest jak poznaje dziewczyna zawsze mówią ze jestem przystojny miły itp ok spoko :) ale czemu nigdy nie chcą znajomości ja nie proszę o wiele tylko o to by byle ze mana jako przyjaciółki lub znajome nic więcej tylko tego chce ale jak widać zawsze muszę dostać po dupie za to ze mam otwarte serce i chce być miłym może wyjściem jest to by być chamskim itp może muszę być pojebany i niemiły opryskliwy i tak już ma być zawsze ?? jak jestem sobą do staje po dupie za to co ja mam robić może ktoś mi pomoże proszę ??
Lubisz to?
