Myślałam że mu zależy... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Spotykałam się już kiedyś z nim;)
Myślałam że chłopak mnie naprawdę kocha!
Pisałam z nim codzinnie...
Prawie się w nim zakochałam;*
Ale gdy poprosiłam go o spotkanie;/
Powiedział że nie ma czasu...
Po paru tygodniach wkońcu się zgodził:)
No ale byliśmy umówieni na 18 w parku;)
No niby fajnie:):):)
Poszłam na to spotkanie czekałam pół godziny...
Było już ciemno a on napisał mi esa...
,, Sory ale nie przyjdę ''
Ja myślałam że go zabiję...
Byłam taka wściekła
Jak wruciłam do domu to płakałam całą noc:(:(:(
A on się wogóle nie odezwał!
I do tej pory się nie odzywa...
Najgorsze jest to że spotkałam go
2 dni temu i widziałam go z inną dziewczyną
a on udawał że mnie nie widzi i że mnie nie zna...



Lubisz to?
konto usunięte
hej, głowa do góry, takich idiotów trzeba tępić, później się ciężko spotkać bo niema zaufania do inych:/ trzymaj się cieplutko:*
9 Diciembre 2008
konto usunięte
nom to współczuje ja miałem identyczną sytuacje, tylko że z dziewczyną;) ogólnie nie mam pojęcia poco takie osoby zgadzają się w ogóle spotkać a zaś nie przychodzą, dla mnie tchórzostwem jest nie powiedzenie tego wprost a co dopiero napisanie
9 Diciembre 2008
konto usunięte
zgadzam się z koleżanką... nie był Ciebie wart... ja miałam troche inną sytuacje ale wiem co czujesz... od tamtej pory nie ufam im i jestem sama... ale głowa do góry co Cię nie zabije to Cię wzmocni
9 Diciembre 2008