09.12.2008
czego ty a nie ja...

żyć to nie oznacza marzyć żyć to znaczy kochać, tak ja kiedyś kochałem
była tajemnicza jak mrok...
była piękna jak zach ut słońca....
jej oczy były jak dwie gwiastki na niebie...
jej głos był jak anioła...
ale nie stety mój anioł odeszet na zawsze czemu, moje serce umarło razem z nią
wiem ze spotkamy sie znowu i nic nikt nas nie rozdzieli serce mam jedno i tylko
twoje jest..

Lubisz to?