Który wiersz jest najpiękniejszy? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

1Bez imienia i nazwiska
Ja Cię mocno ściskam
I przesyłam kilka słów
na tym kończe
BYWAJ ZDRÓW


*


2Kiedy będziesz smutny,
to spójrz na gwiazdy na niebie
I pamiętaj, ze jest ktoś kto
KOCHA CIEBIE


*


3.Nie chcę być sama? Wiec biegnę do Ciebie? Nie chcę być zapłakana? Wiec biegnę do Ciebie? Nie chcę żebyś był zawiedziony, ale teraz nie przybiegnę? Za to mogę powiedzieć? Że Cię Kocham? i że jesteś wyjątkową osobą? i że tęsknię cały czas? Po prostu brakuje mi Ciebie!


*


4.Znam różne Misie
Misie leniwe?
Misie pracowite?
Misie z dużymi brzuszkami?
Misie z małymi brzuszkami?
Misie dobre i niedobre?
Znam też takiego który czyta te wierszyk
i jest najwspanialszym Misiem?
Za takiego Misia warto oddać Swoje Serduszko


*


5.Już mija chyba piąty dzień
Nie odzywasz do mnie się
Nie wiem, co mam robić, gdy
Obojętnie mijasz mnie,
O co poszło?
Zapomniałem już
I przepraszam,
Jeśli tylko chcesz
Wciąż jeszcze wierzę w nas
Wciąż jeszcze kocham Cię
To nigdy nie zmieni się
Kto uratuje mnie?
Kto nada życiu sens?
To wszystko nam uda się!


*


6.Gdy jesteś obok mnie -
wszystko wokoł jest zaczarowane
Magia, która nas otacza -
sięga gwiazd
które oswietlają nam drogę,
która mamy zdąrzać
Ta droga prowadzi do wiecznego szczęścia,
więc kochanie nie bój się
pójdźmy nią razem
pozwalając by przeznaczenie
wypełniło swoją misję
bo dzięki niemu jesteśmy teraz razem
To ono pomogło nam się odnaleźć
wśród tysiąca zagubionych serc
Nasze dłonie splecione
w wężowy uścisk
przekazują sobie żar,
który rozpala nasze ciała
Pojdźmy tą ścieżką miłości
odkrywająć siebie
udawadniająć, że nasze dusze
to jedność tego świata?


*


7.Przekreśliłeś wspólne dni
wszystko w jednej chwili odebrałeś mi
no i jak mam dalej żyć?
przecież moim życiem jesteś tylko Ty!
jak zatrzymać Ciebie mam i ten czas
który coraz bardziej oddala nas?
jak odnaleźć w Tobie tamtych uczuć ślad
które kiedyś razem złączyły nas?
Powiedz czemu trudno tak!?
czemu w sercu głupi żal?
czemu jeszcze kochać chce skoro nie ma Cie?
czemu wciąż odwracam sie?
czemu jesteś w każdym śnie?
czemu wciąż nadzieje mam?
czemu trudno tak?

Lubisz to?