Podziękowania.! :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.12.2008

Podziękowania.! :)

Dziękuję.!


baaadzo dziękuję, że zostałam moderatorką klanu.! Miło mi.:)
Postaram się nie zawalić "roboty" i być ciągle aktywna. :)
Czasami nie mam zbyt dużo czasu, bo wiadomo.. kara czy jakiś sprawdzian..
Ale nadrobie.. :)
Jeszcze raz wielkie dzięki.! :*:*


Pozdrawiam wszystkich klanowiczów.! :(:(

Lubisz to?
konto usunięte
baaadzo dziękuję, że zostałam moderatorką klanu.! Miło mi.:)
20 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :calusek:
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Miłość - to wielka gra. Ona radość i ból da. Miłość - to gra i więcej nic, a jednak watro dla kogoś żyć.
10 Diciembre 2008