dla...R....
Tesknie za TOBA nie przerwanie.OCZY wypatruja twego obrazu.USTA stesknione twoich pocalunkow.CIALO stesknione twoich pieszczot twego dotyku.WROC do mnie badz mym kochankiem wchodz w otchlan ciemna i koncz dopiero rankiem......
Tesknie za TOBA nie przerwanie.OCZY wypatruja twego obrazu.USTA stesknione twoich pocalunkow.CIALO stesknione twoich pieszczot twego dotyku.WROC do mnie badz mym kochankiem wchodz w otchlan ciemna i koncz dopiero rankiem......
10 rzeczy za ktore kochamy chłopaków ...
1. Udają twardzieli, nawet gdy mają ochotę się rozpłakać.
2. Są absolutnie potrzebni podczas oglądania horrorów.
3. Wyglądają rozczulająco, gdy wręczają nam na urodziny "wymęczony bukiecik stokrotek"
4. Potrafią w ciągu minuty przygotować się do wyjścia z domu.
5. Umieją rewelacyjnie zaradzić każdemu problemowi.
6. Mówią o swoich ulubionych sportowcach zupełnie jakby znali ich osobiście.
7. Stają się aniołkami w obecności swoich mam i babć.
8. Mają ulubione koszulki, które noszą, nawet wtedy, gdy są już całkowicie sprane.
9. Są tacy słodcy, gdy próbują coś dla nas naprawić, zwłaszcza, że nie mają o tym zielonego pojęcia.
10. Piszą najzabawniejsze w świecie, miłe, słodkie sms-y i e-maile.
"Czemu tak jest, że kochają nas ci, których nie kochamy ? A czemu kochamy tych, którym nasza miłośc jest niepotrzebna ?"
Tak,miłośc bez wzajemności. Co z tego, że on jest cudny, piękny, jedyny,skoro nie dla nas ? Po prostu nas lubi - jak koleżankę. I co zrobic ?Przecież nie da się niczego zmienic. Byc cierpliwym, wytrwałym, czyzwyczajnie dac sobie spokój ? A może wierzyc, że któregoś pięknego dniamarzenia się spełnią ?
"Nie kocham Cię wcale, tylko moja dusza jakaś taka smutna, gdy przechodzisz obok obojętnie..."
Sama nie wiem, czy wierzyc w szczęście...

cO jest gOrsze[?] tak nazywa się ta zabawa!
a więc chodzi o niej o to żeby wybrać co jest gOrsze!
np.Zjedzenie śledzia z Dżemem, czy zjedzenie wafla ze smalcem?
a więc zaczynamY właśnie Od tegOo.. piszciee..!
BuŚś;*

aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Moje życie stało się czarne.
Tak szybko zmieniły kolory się,
Że nawet tego niezauważyłam
Gdzieś zbyt daleko się zapatrzyłam..
Nikt nie słucha dzisiaj mnie.
Dlatego piszę, bo wtedy mogę
wypłakać się.
Chcę tylko jednego
Tylko nie wiem ,
nie wiem dlaczego..??
Chyba pójdę ta mgdzie
nikt nie znajdzie mnie...
Ciekawe czy wtedy
nabiorę bardziej sił??..
Mówią mi: radę sobie dasz..
Zbyt krótkie życie masz,
więc wykorzystaj je.
Nie umiem udawać, gdy
jest ze mną coś nie tak..
Gdy nagle sił mi brak..
Nie wiem o co w tym chodzi..
Myślę dzień i noc.
z oczu płyną znowu łzy(łzyy)
Oooooo!!!!
Pamiętam dane czasy
Gdy bywało lepiej..
Pamiętam,że w życiu było cieplej.
Zdarzało widzieć się
uśmiechniętych ludzi więcej..
Wszyscy sobie pomagali..
Zawsze razem przebywali.
A teraz co się stało??
Mam nadzieję ,że będzie lepiej.
Ale to raczej się nie uda.
Niewiem dlaczego ja
nie wierzę w cuda.
Hyyymmmmyyyyyymmmm!!!!
Moi przyjaciele zostawili mnie..!!!
Czuję się z tym bardzo źle..
Nie potrzebnie zagrałam tą krótką piłkę....
Wiem jestem młodym wilkiem..(NIEEEEEEEEE!!)
Mam tego dość..!!!
Mam tego serdecznie dość..!!!
Wszyscy dali mi cios prosto w srece.
Nie wybacze im tego nigdy więcej...
Ci co trzymali ze mną,
obrucili plecami się..
Zostałam sama.
Wiem to...
I nikt nie musi mi tego ciągle powtarzać!!!:(
Odszedłeś..
Ale czy na zawsze? Wrócisz?? Przytulisz??
Setki pytań co sekundę w mojej głowie..
Nie potrafię ich ogarnąć...
Nie potrafię opanować łez..
Z każdą chwilą w mojej głowie coraz więcej wspomnień..
Rozrywają serce na miliony kawałków..
Już go chyba nie poskładam..
Nic nie będzie jak dawniej..
Nic..
Bo Ciebie już nie ma..
Mnie zresztą też..
Jest tylko świeczka na Twoim grobie [*]