"Zmiana nastroju":( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.12.2008

"Zmiana nastroju":(

aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Moje życie stało się czarne.

Tak szybko zmieniły kolory się,

Że nawet tego niezauważyłam

Gdzieś zbyt daleko się zapatrzyłam..

Nikt nie słucha dzisiaj mnie.

Dlatego piszę, bo wtedy mogę

wypłakać się.

Chcę tylko jednego

Tylko nie wiem ,

 nie wiem dlaczego..??

Chyba pójdę ta mgdzie

nikt nie znajdzie mnie...

Ciekawe czy wtedy

nabiorę bardziej sił??..

Mówią mi: radę sobie dasz..

Zbyt krótkie życie masz,

więc wykorzystaj je.

Nie umiem udawać, gdy

jest ze mną coś nie tak..

Gdy nagle sił mi brak..

Nie wiem o co w tym chodzi..

Myślę dzień i noc.

z oczu płyną znowu łzy(łzyy)

Oooooo!!!!

Pamiętam dane czasy

Gdy bywało lepiej..

Pamiętam,że w życiu było cieplej.

Zdarzało widzieć się

uśmiechniętych ludzi więcej..

Wszyscy sobie pomagali..

Zawsze razem przebywali.

A teraz co się stało??

Mam nadzieję ,że będzie lepiej.

Ale to raczej się nie uda.

Niewiem dlaczego ja

nie wierzę w cuda.

Hyyymmmmyyyyyymmmm!!!!

Moi przyjaciele zostawili mnie..!!!

Czuję się z tym bardzo źle..

Nie potrzebnie zagrałam tą krótką piłkę....

Wiem jestem młodym wilkiem..(NIEEEEEEEEE!!)

Mam tego dość..!!!

Mam tego serdecznie dość..!!!

Wszyscy dali mi cios  prosto w srece.

Nie wybacze im tego nigdy więcej...

Ci co trzymali ze mną,

obrucili plecami się..

Zostałam sama.

Wiem to...

I nikt nie musi mi tego ciągle powtarzać!!!:(

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
16 Diciembre 2008
konto usunięte
Nikt nigdy nie jest sam... zawsze jest ktoś kto jest przy Nas.. czasem ciałem a czasem duszą
16 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008