"Zmiana nastroju":(
aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Moje życie stało się czarne.
Tak szybko zmieniły kolory się,
Że nawet tego niezauważyłam
Gdzieś zbyt daleko się zapatrzyłam..
Nikt nie słucha dzisiaj mnie.
Dlatego piszę, bo wtedy mogę
wypłakać się.
Chcę tylko jednego
Tylko nie wiem ,
nie wiem dlaczego..??
Chyba pójdę ta mgdzie
nikt nie znajdzie mnie...
Ciekawe czy wtedy
nabiorę bardziej sił??..
Mówią mi: radę sobie dasz..
Zbyt krótkie życie masz,
więc wykorzystaj je.
Nie umiem udawać, gdy
jest ze mną coś nie tak..
Gdy nagle sił mi brak..
Nie wiem o co w tym chodzi..
Myślę dzień i noc.
z oczu płyną znowu łzy(łzyy)
Oooooo!!!!
Pamiętam dane czasy
Gdy bywało lepiej..
Pamiętam,że w życiu było cieplej.
Zdarzało widzieć się
uśmiechniętych ludzi więcej..
Wszyscy sobie pomagali..
Zawsze razem przebywali.
A teraz co się stało??
Mam nadzieję ,że będzie lepiej.
Ale to raczej się nie uda.
Niewiem dlaczego ja
nie wierzę w cuda.
Hyyymmmmyyyyyymmmm!!!!
Moi przyjaciele zostawili mnie..!!!
Czuję się z tym bardzo źle..
Nie potrzebnie zagrałam tą krótką piłkę....
Wiem jestem młodym wilkiem..(NIEEEEEEEEE!!)
Mam tego dość..!!!
Mam tego serdecznie dość..!!!
Wszyscy dali mi cios prosto w srece.
Nie wybacze im tego nigdy więcej...
Ci co trzymali ze mną,
obrucili plecami się..
Zostałam sama.
Wiem to...
I nikt nie musi mi tego ciągle powtarzać!!!:(