ONA I TY
ONA- wciąż zagubiona
w przeszłość zapatrzona
TY- nie chciałeś jej słuchać
i nie umiałeś jej ufać
ONA- zrobiła dla Ciebie tyle,
pamiętała każdą wolna chwilę
TY- zacierałeś wszystkie wspomnienia,
a nprzez to straciłeś marzenie
ONA- płakała dniami i nocami,
cieszyła sie każdymi sekundami
TY- miłosci innym nie dawałes,
ale czy tego żałowałeś??
ONA- kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała,
aż tak Cię kochała!!
TY- uczuć jej nie okazywałeś
i ciągle udawałeś
ONA- nadzieje swą straciła
i wszystko w przeszłość odrzuciła.
Na samym dnie została
Nikt jej nie słuchał-chociaż krzyczała.
Miłość tu nie zwyciężyła
Tylko jeszcze bardziej pogrążyła.
Całe życie jednak TY przegrałeś
Mogłeś wygrać,lecz nie skorzystałeś.
ONA- choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała
Zrobiła coś jeszcze- POKOCHAŁA.........
Only Love...
You're my always and forever
You're my sunshine
On my mind, constant
Think about you all the time
You're my everything...
Miałeś czekac..
Chce odnaleźć mój dom..
Chce odnaleźć swoje miejsce.
Błądzę gdzieś, sama nie wiem gdzie..
Czy odnajdę mój dom, w którym czekasz Ty?
Znalazłam ten dom po wielu latach poszukiwań..
Lecz Ciebie nie ma w nim.
Nie wiem gdzie jesteś..
Dokąd odszedłeś i z jakiego powodu..
Może jesteś szczęśliwy i wolny...
Może w innym domu już tkwisz...
Może już o mnie zapomniałeś?
Może tuli Cię już inna..
Szukałam domu, w którym mogłabym zamieszkać z Tobą... Tylko z Tobą.
Miałeś czekać, Obiecałeś mi to..
Lec z wybrałeś inną drogę..
Teraz gdy piszę To, łzy same spływają po policzkach..
Nie moge ich powstrzymać..
Dzięki Tobie już wiem, że życie nie jest bajką ani snem..
miłość..
Wkrada się ogień w serca, a wzniecony
już nie może być płomień utajony,
niewoli dusze, choć raz zniewolona,
panuje miłość - miłością zwabiona.

Niech pierś rozsadza serca bicie,
Rozsądek, szczęście, przyszłość, życie
Na jedną stawiaj kartę...
Miłość, to zachwyt, to sny wieszcze!
Ze wszystkich złudzeń to co jeszcze
Najwięcej może warte.
Miłość łatwo jest zrozumieć,
jeśli się tylko nie ma umysłu
jak ser szwajcarski.
Miłość jest podporą - to wszystko -
i nie ma takiego człowieka,
który by nie potrzebował tej podpory.
pomożecie?
Witajcie ;* Proszę kliknijcie dziś i jutro na ten link ok?
Tu klicknijcie : KLICKAMY - POMAGAMY
To jakiś konkurs niewiem ;) ale przyda mi się wasza pomoc ;)
Pomożecie? Prosze!!
Mogę na was polegać?!
......
,,? Kiedy Zapytasz?
Co Kocham Najbardziej??...
Odpowiem, Że Życie?
Ty Odwrócisz Się I Odejdziesz?
Nie wiedząc Że,
Moim Życiem?
Jesteś Ty ? :*:*:*
Szczęśliwa para.
gdy jest wzajemna
dwoje ludzi się raduje
razem krocząc drogą szczęścia
Wyścieloną z miłości cudu
Pozbawioną życia trudów
Tylko szczęście dziś istnieje
Ona się wesoło śmieje
On ze szczęścia promienieje
patrząc na Nią
myśli że to przed nim stoi anioł
A jej jedwabne włosy
rozwiewają wiosenne wrzosy
Serce jej bije radośnie
myśląc o pięknej wiośnie
Wiedzą że jedno drugiego nie opuści
i zawsze ze sobą będą
żyjąc miłością tak piękną bo wzajemną.
Samotność
a obok nikogo bliskiego nie ma.
Nie ma kto nas pocieszyć i wysłuchać.
Czujemy wtedy wielki żal do świata.
Bo to właśnie ona odbiera nam chęć do życia.
Przez nią podejmujemy decyzje, które ważą na naszym życiu.
Przez nią kończymy nasze życie w ponurej codzienności.
To wszystko nas przerasta, wiec wybieramy najprostszą drogę.
Drogę bez samotności i bólu.

