Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.12.2008

wesołych swiat

Pokochać to największe ryzyko, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swojej słabości - i tak właśnie Cię kocham
Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Zostawić po sobie ślad w czyichś rozmarzonych oczach...
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Czasami chcemy kochac.. ale nie dostajemy szansy na miłość :(
17 Diciembre 2008
17.12.2008

ONA I TY

    ONA- wciąż zagubiona

              w przeszłość zapatrzona

    TY- nie chciałeś jej słuchać

          i nie umiałeś jej ufać

     ONA- zrobiła dla Ciebie tyle,

               pamiętała każdą wolna chwilę

     TY- zacierałeś wszystkie wspomnienia,

           a nprzez to straciłeś marzenie

     ONA- płakała dniami i nocami,

                cieszyła sie każdymi sekundami

     TY- miłosci innym nie dawałes,

            ale czy tego żałowałeś??

     ONA- kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała,    

                aż tak Cię kochała!!

     TY- uczuć jej nie okazywałeś

            i ciągle udawałeś

      ONA- nadzieje swą straciła

            i wszystko w przeszłość odrzuciła.

      Na samym dnie została

      Nikt jej nie słuchał-chociaż krzyczała.

      Miłość tu nie zwyciężyła

     Tylko jeszcze bardziej pogrążyła.

      Całe życie jednak TY przegrałeś

      Mogłeś wygrać,lecz nie skorzystałeś.

      ONA- choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała

        Zrobiła coś jeszcze- POKOCHAŁA.........

Lubisz to?
konto usunięte
ONA- choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała Zrobiła coś jeszcze- POKOCHAŁA... Piękne
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Całe życie jednak TY przegrałeś Mogłeś wygrać,lecz nie skorzystałeś. ONA- choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała Zrobiła coś jeszcze- POKOCHAŁA...
17 Diciembre 2008
konto usunięte
NA- choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała Zrobiła coś jeszcze- POKOCHAŁA...
17 Diciembre 2008
16.12.2008

Only Love...

 

You're my always and forever
You're my sunshine
On my mind, constant
Think about you all the time

You're my everything...

Lubisz to?
konto usunięte
On my mind, constant
20 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
"wehikuł czasu to byłby cud..:)"
17 Diciembre 2008
16.12.2008

Miałeś czekac..

Nie nawiść krok po kroku w samotności brne sama nie wiem gdzie..
Chce odnaleźć mój dom..
Chce odnaleźć swoje miejsce.
Błądzę gdzieś, sama nie wiem gdzie..
Czy odnajdę mój dom, w którym czekasz Ty?
Znalazłam ten dom po wielu latach poszukiwań..
Lecz Ciebie nie ma w nim.
Nie wiem gdzie jesteś..
Dokąd odszedłeś i z jakiego powodu..
Może jesteś szczęśliwy i wolny...

Może w innym domu już tkwisz...
Może już o mnie zapomniałeś?
Może tuli Cię już inna..
Szukałam domu, w którym mogłabym zamieszkać z Tobą... Tylko z Tobą.
Miałeś czekać, Obiecałeś mi to..
Lec z wybrałeś inną drogę..
Teraz gdy piszę To, łzy same spływają po policzkach..
 Nie moge ich powstrzymać..
Dzięki Tobie już wiem, że życie nie jest bajką ani snem..
Lubisz to?
konto usunięte
Dzięki Tobie już wiem, że życie nie jest bajką ani snem..
17 Diciembre 2008
konto usunięte
może kiedyś mi się uda ciebie zdobyć?
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Zostawić po sobie ślad w czyichś rozmarzonych oczach...
17 Diciembre 2008
16.12.2008

miłość..

 

Wkrada się ogień w serca, a wzniecony
już nie może być płomień utajony,
niewoli dusze, choć raz zniewolona,                                                       
panuje miłość - miłością zwabiona.


                                                                                                                                                                                      

 

Niech pierś rozsadza serca bicie,
Rozsądek, szczęście, przyszłość, życie
Na jedną stawiaj kartę...
Miłość, to zachwyt, to sny wieszcze!
Ze wszystkich złudzeń to co jeszcze
Najwięcej może warte.




 

 

Miłość łatwo jest zrozumieć,
jeśli się tylko nie ma umysłu
jak ser szwajcarski.
Miłość jest podporą - to wszystko -
i nie ma takiego człowieka,
który by nie potrzebował tej podpory.

 

                                     

 

 

                                                                                                                                                                              

Lubisz to?
konto usunięte
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..."
20 Diciembre 2008
Wkrada się ogień w serca, a wzniecony już nie może być płomień utajony, niewoli dusze, choć raz zniewolona, panuje miłość - miłością zwabiona.
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Bo to wciąż za mało, by dotknąć nieba i mieć ciebie tylko dla siebie..
17 Diciembre 2008
16.12.2008

pomożecie?

Witajcie ;* Proszę kliknijcie dziś i jutro na ten link ok?

Tu klicknijcie : KLICKAMY - POMAGAMY

To jakiś konkurs niewiem ;) ale przyda mi się wasza pomoc ;)

Pomożecie? Prosze!!

Mogę na was polegać?!

Lubisz to?
konto usunięte
"Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś..
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
zyc pełnią zycia, albo na dystansie..
16 Diciembre 2008
16.12.2008

......

,,? Kiedy Zapytasz?

Co Kocham Najbardziej??...

Odpowiem, Że Życie?

Ty Odwrócisz Się I Odejdziesz?

Nie wiedząc Że,

Moim Życiem?

                

                 Jesteś Ty ? :*:*:*

Lubisz to?
konto usunięte
"Człowiek zaczyna rozumieć, gdy zaczyna tracić"
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Kto zadaje pytania, ten naraża się na odpowiedź...
16 Diciembre 2008
16.12.2008

Szczęśliwa para.

Miłość jest tak piękna
gdy jest wzajemna
dwoje ludzi się raduje
razem krocząc drogą szczęścia
Wyścieloną z miłości cudu
Pozbawioną życia trudów
Tylko szczęście dziś istnieje
Ona się wesoło śmieje
On ze szczęścia promienieje
patrząc na Nią
myśli że to przed nim stoi anioł
A jej jedwabne włosy
rozwiewają wiosenne wrzosy
Serce jej bije radośnie
myśląc o pięknej wiośnie
Wiedzą że jedno drugiego nie opuści
i zawsze ze sobą będą
żyjąc miłością tak piękną bo wzajemną.
Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
zakladasz szary płasz by nikt nie odkrył kim naprawde jestes...
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
16.12.2008

Samotność

Samotność odczuwamy gdy jest nam źle
a obok nikogo bliskiego nie ma.
Nie ma kto nas pocieszyć i wysłuchać.
Czujemy wtedy wielki żal do świata.
Bo to właśnie ona odbiera nam chęć do życia.
Przez nią podejmujemy decyzje, które ważą na naszym życiu.
Przez nią kończymy nasze życie w ponurej codzienności.
To wszystko nas przerasta, wiec wybieramy najprostszą drogę.
Drogę bez samotności i bólu.


Lubisz to?
konto usunięte
zyc pełnią zycia, albo na dystansie..
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
"Nie potrafisz szczęścia zauważyć? Może za wysoko patrzysz..."
16 Diciembre 2008
16.12.2008

wierszyki x3

Dla złamanych i samotnych serduszek:

Pozdro
Lubisz to?
konto usunięte
"Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat"
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Być człowiekiem, który zawsze ma te lepsze dni.. chciałabym..
16 Diciembre 2008
1 584 585 586 587 588 715