Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.12.2008

Zabawa

                    



                         Może w coś sobie pogramy???


Proponuję zabawę w X czy Y.

                                  No to jako pierwsza pytanie zadam ja;

                    Pies czy Kot  ????
                       
                                    czy
                                     

 

Lubisz to?
truskawka. jesień czy wiosna?
17 Diciembre 2008
konto usunięte
BMW :D truskawka czy malina?? ;>
16 Diciembre 2008
konto usunięte
Wanna.Bmw czy Mercedes?
15 Diciembre 2008
14.12.2008

......

Porzucona? Nie...

Ja poprostu... Znów jestem do wzięcia:)

Lubisz to?
konto usunięte
super okreslenie :):):)
16 Diciembre 2008
konto usunięte
no właśnie, fajnie xD :ziober2:
15 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008
14.12.2008

Samotność

Samotność to smutne ponure dni.
Przy Niej słońce zachodzi za gruby mur,
który wisi na niebie owiany czarnymi chmurami
Ona nie wie jak wyglądają łzy szczęścia,
Dla Niej istnieją tylko łzy nieszczęścia,
Które spływają Nam po policzkach.
Chcemy je powstrzymać lecz nie możemy,
Bo sami nie umiemy , a na niczyją pomoc liczyć nie możemy.
Lubisz to?
konto usunięte
Ona nie wie jak wyglądają łzy szczęścia, Dla Niej istnieją tylko łzy nieszczęścia,
16 Diciembre 2008
konto usunięte
Coś o tym wiem.Samotność nie jest mi obca.
15 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008
14.12.2008

.......

Czekając na Ciebie

Idę do sklepu..

boję się

patrzę na zegarek..

płaczę..

A Ciebie wciąż nie ma i nie ma..

 

Wyglądam przez okno

cierpie..

czytam książke..

słucham muzyki

i coś tam jeszcze..

 

Minęło już tyle czasu..

Ciebie wciąż nie ma..

 

nie patrzysz na mnie

nie usmiechasz się do mnie

nie przytulasz mnie

nie całujesz mnie..

nie ma Cie przy mnie..

 

na Ciebie całe życie czekam..


Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008
konto usunięte
Wczorajsze prawdy dziś okazują się błędami ...
14 Diciembre 2008
14.12.2008

Szukam chłopaka

$zukam Chłopaka w wieku 14-16 latek najlepiej z Raciborza lub okolic .... moje gygy to 7334502 chętni pi$ac
Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008
 Nie poddawajcie się po utarcie ukochanej osoby !!!
Jeśli serce wam mowi ze to ta jedyna osoba to walczcie do konca !

A jesli jestescie Wolni !!! To sie nie przejmujcie bo wolnosc to nie  samotnosc !!!

"Jeśli coś kochasz- puść to wolno, jeśli wróci jest Twoje, jeśli nie- nigdy Twoim nie było..."

i pamiętajcie !
Co nie zabija to wzmacnia !!!

Zyj tylko chwilą, bo nie znasz daty , miejsca, godziny w której Ciebie zabraknie !

Lubisz to?
konto usunięte
Zyj tylko chwilą, bo nie znasz daty , miejsca, godziny w której Ciebie zabraknie ! Co nie zabija to wzmacnia !!!
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Ślicznie;/ pozdrawiam wszystkich
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** "Jeśli coś kochasz- puść to wolno, jeśli wróci jest Twoje, jeśli nie- nigdy Twoim nie było..."
15 Diciembre 2008
1.Czy dziś, czy jutro Kocham Cię... Czy dziś, czy jutro Ja wiersze pisze... Ja kocham słowa, Ja sercem słysze, Blask oczu - to jakby westchnienie, Pisać wiersze dla Ciebie, To moje marzenie!

2.Kocham Cię jak kocha ptak gdy pogodny ujrzy dzień. Kocham Cię ..więc daj mi znak , że twa miłośc to nie sen. I nie staraj się zapomnieć , nie przekreślaj tamtych zdarzeń.. Bedziesz ciągle mysleć o mnie wracac do mnie w chwilach marzeń...:))

3.We wszystkich mowach i w języku duszy Nad wszystkie są dwa słowa, Jak w kroplach rosy po suszy, W nich skarb żywota się chowa. Jak dwie perełki w oceanie życia, Jak dwie gwiazdeczki na niebie, Świecą nam do powicia Dwa słowa-Kocham Ciebie

4.Niech pierś rozsadza serca bicie, Rozsądek, szczęście, przyszłość, życie Na jedną stawiaj kartę... Miłość, to zachwyt, to sny wieszcze! Ze wszystkich złudzeń to co jeszcze Najwięcej może warte.

5.Miłość łatwo jest zrozumieć, jeśli sie tylko nie ma umysłu jak ser szwajcarski. Miłość jest podporą - to wszystko - i nie ma takiego człowieka, który by nie potrzebował tej podpory.

6.Jest jeszcze taka miłość, ślepa, bo widoczna, jak szcęśliwe nieszczęście, pół radość, pół rozpacz, ile to trzeba wierzyć, milczeć, cierpieć, nie pytać, skakać jak osioł do skrzynki pocztowej by dostać nic za wszystko

7.Od wieków, pióra mocarze, Wskazują miłości drogę. Ten jej na prawo iść każe, Ten w lewo ciągnie niebogę. Lecz na naukę niewiele Zostawia jej czasu - praca; Gdzie padnie, tam gniazdko ściele, Albo koziołki przewraca

8.Gdzie miłości ogień wpadnie, Za miłością rozkosz snadnie, Do miłości, do miłości, Kto chce, aby wdzięczne śmiechy, I do serca szły pociechy, Kto w biegu swego żywota, Chce pokoju bez kłopota, Miłości wzywaj, Milcząc zażywaj

9.Bądź nadzieją mi w bezsensie, A w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować Tylko dwa magiczne słowa: Kocham Cię!

10.Byłeś dla mnie kimś zwyczajnym, Byłeś tylko chłopcem fajnym, Byłeś kimś, kogo nie znałam, Zanim Cię nie pokochałam!

11.Czekam już chyba wiek cały, Aby wreszcie ujrzeć Cię. Abyś wziął mnie w swe ramiona I powiedział "Kocham Cię".

12.Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej. Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa, Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować. Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról

13.Dla Ciebie wszystek słońca blask, Dla Ciebie niebo pełne gwiazd, Dla Ciebie wszystkie moje sny, Dla mnie, kochana, tylko Ty!

Lubisz to?
konto usunięte
Wszystkie są piękne.Bardzo mi się podobają.
15 Diciembre 2008
.Czy dziś, czy jutroKocham Cię...Czy dziś, czy jutroJa wiersze pisze...Ja kocham słowa,Ja sercem słysze,Blask oczu - to jakby westchnienie,Pisać wiersze dla Ciebie,To moje marzenie!
15 Diciembre 2008
konto usunięte
. bo Marzenia to nie Wszystko .
14 Diciembre 2008

 

 

Wystarczy jedno słowo,

Aby szczęśliwym być,

 

Wystarczy jeden usmiech,

By mieć dla kogo żyć,

 

Wystarczy jeden dotyk,

By serce z sercem spleść

 

Wystarczy miłość złota,

By zyciu nadać sens...

Lubisz to?
konto usunięte
Wystarczy jedno słowo, Aby szczęśliwym być, Wystarczy jeden usmiech, By mieć dla kogo żyć,
20 Diciembre 2008
konto usunięte
Wystarczy miłość złota, By zyciu nadać sens...
15 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008
14.12.2008

takie tam.. :)

Dzisiaj kolorowo jest jedynie w telewizji,
Pieszczą nas na siłę malowane teledyski,
Raczej leją się łzy a nie szampan w kieliszki,
Wiemy jak to jest, wiemy jak to jest, wiemy. - 2x

 Wiem jak to jest, - gdy Panna nagle zrywa,
Odejdź, zapomnij, wybacz - aż chłodny dreszcz przeszywa,
Wiem jak to jest, - kiedy to Ty ją rzucasz,
Dzisiaj zrywasz dla innej - jutro przebaczenia szukasz,
Wiem jak to jest, - bo już miałem to kiedyP,
I nie popełnię błędu - Szatanie na to nie licz,
Życie jedno mam - a w nim tysiące skrzyżowań,
Chcę się wyprostować - orientacja musi być pionowa,
Wiem jak to jest, - kiedy sypią się plany,
Wiem jak to jest, - kiedy łapią cię Kanary,
Wiem jak to jest, - kiedy Starzy liczą rozwód,
Wiem jak to jest, - kiedy wódka wali w obwód,
Wiem jak to jest, - ale nie wiem jak będzie,
Były doliny - jednak liczę na szczęście,
Nie chcę siedzieć w depresji, - jeśli mogę być na szczycie,
Wiem jak to jest - i dalej idę.

 Dzisiaj kolorowo jest jedynie w telewizji,
Pmieszą nas na siłę malowane teledyski,
Raczej leją się łzy a nie szampan w kieliszki,
Wiemy jak to jest, wiemy jak to jest, wiemy. - 2x

 Co Oni Cię skarcili? - Co? - Bez przyczyny? - Wiem,
My bez winy - Starzy nie kumają zawsze,
O co chodzi nam, - gdy chronimy sprawy własne,
Gdy zaczyna być dobrze - odpadamy na starcie samym,
Znam to, znam ten życia smak,
Poznałem go, ugryzłem go - nie jeden raz,
Zawsze zbunt

Lubisz to?
konto usunięte
Dzisiaj kolorowo jest jedynie w telewizji..
20 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008
konto usunięte
kolorowo jedynie w Tv... oj taaaa... wrrr
14 Diciembre 2008

Nikogo tak bardzo nie kocham,
choć kochać mogłam nie raz...
Nikomu serca nie dałam,
choć mialam wiele takich szans...
Jednego tylko kochałam,
tym jedynym jesteś ty!
O Tobie wciąż myśle,
Ty wkradasz mi sie we sny,
A kiedy Ciebie spotkam
serce zaczyna mi bić
-bo Kocham jedynie Ciebie
I tylko z Tobą chce żyć!

Lubisz to?
konto usunięte
Nikogo tak bardzo nie kocham, choć kochać mogłam nie raz...Nikomu serca nie dałam, choć mialam wiele takich szans...
20 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008
konto usunięte
Kocham jedynie Ciebie I tylko z Tobą chce żyć!
14 Diciembre 2008
1 586 587 588 589 590 715