15.12.2008
Bolesna miłość...
Hej!
Mam pytanie...
Dlaczego miłość zawsze musi być bolesna?
zawsze albo jest nieodwzajemniona, albo kocha się kilku, albo nikt cię nie kocha... zawsze jest ból... nie chcesz a ranisz i jesteś raniona/y...
Dlaczego tak jest?
Czy Was też to spotyka?

Mam pytanie...
Dlaczego miłość zawsze musi być bolesna?
zawsze albo jest nieodwzajemniona, albo kocha się kilku, albo nikt cię nie kocha... zawsze jest ból... nie chcesz a ranisz i jesteś raniona/y...
Dlaczego tak jest?
Czy Was też to spotyka?

Lubisz to?