Bolesna miłość... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Hej!
Mam pytanie...
Dlaczego miłość zawsze musi być bolesna?
zawsze albo jest nieodwzajemniona, albo kocha się kilku, albo nikt cię nie kocha... zawsze jest ból... nie chcesz a ranisz i jesteś raniona/y...
Dlaczego tak jest?
Czy Was też to spotyka?

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
16 Diciembre 2008
konto usunięte
Mnie też to kiedyś spotkało, uważam że nie dla wszystkich miłość jest bolesna, ale skoro boli to wtedy jest ta prawdziwa :)
16 Diciembre 2008
konto usunięte
no ja mam tak zawsze... rozumiem Cię doskonale... ;( ;( ;(
16 Diciembre 2008