dla...R.... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.12.2008

dla...R....

Tesknie za TOBA nie przerwanie.OCZY wypatruja twego obrazu.USTA stesknione twoich pocalunkow.CIALO stesknione twoich pieszczot twego dotyku.WROC do mnie badz mym kochankiem wchodz w otchlan ciemna i koncz dopiero rankiem......

Lubisz to?
konto usunięte
ile razy znajde klucz do szczęście, tyle razy ktoś wymieni mi zamki ..
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Prawda zawsze musi boleć? o tym nie mówili w szkole..
16 Diciembre 2008