15.12.2008
ZABAWA
cO jest gOrsze[?] tak nazywa się ta zabawa!
a więc chodzi o niej o to żeby wybrać co jest gOrsze!
np.Zjedzenie śledzia z Dżemem, czy zjedzenie wafla ze smalcem?
a więc zaczynamY właśnie Od tegOo.. piszciee..!
BuŚś;*

Lubisz to?