ZABAWA - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.12.2008

ZABAWA

cO jest gOrsze[?] tak nazywa się ta zabawa!
 a więc chodzi o niej o to żeby wybrać co jest gOrsze!

np.Zjedzenie śledzia z Dżemem, czy zjedzenie wafla ze smalcem?

a więc zaczynamY właśnie Od tegOo.. piszciee..!

BuŚś;*



 

Lubisz to?
PKP. CO JEST GORSZE NIE MIEĆ RĘKI CZY NIE MIEĆ NOGI?
16 Diciembre 2008
konto usunięte
nie mieć siekaczy.Co jest gorsze mpk czy pkp.
15 Diciembre 2008
2 minuty temugorszy śledź z dżemem. co jest gorsze mieć brodawke na nosie czy ne mieć siekaczy na przodzie(jedynek)?
15 Diciembre 2008