Sama niewiem.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.12.2008

Sama niewiem..

"Czemu tak jest, że kochają nas ci, których nie kochamy ? A czemu kochamy tych, którym nasza miłośc jest niepotrzebna ?"

 

Tak,miłośc bez wzajemności. Co z tego, że on jest cudny, piękny, jedyny,skoro nie dla nas ? Po prostu nas lubi - jak koleżankę. I co zrobic ?Przecież nie da się niczego zmienic. Byc cierpliwym, wytrwałym, czyzwyczajnie dac sobie spokój ? A może wierzyc, że któregoś pięknego dniamarzenia się spełnią ?

 

"Nie kocham Cię wcale, tylko moja dusza jakaś taka smutna, gdy przechodzisz obok obojętnie..."

 

Sama nie wiem, czy wierzyc w szczęście...

Lubisz to?
konto usunięte
Sama nie wiem, czy wierzyc w szczęście...
20 Diciembre 2008
konto usunięte
nie wiem dlaczego ale w moim przypadku to akurat zawsze tak jest
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008