15.12.2008
Smutek :(
Odszedłeś..
Ale czy na zawsze? Wrócisz?? Przytulisz??
Setki pytań co sekundę w mojej głowie..
Nie potrafię ich ogarnąć...
Nie potrafię opanować łez..
Z każdą chwilą w mojej głowie coraz więcej wspomnień..
Rozrywają serce na miliony kawałków..
Już go chyba nie poskładam..
Nic nie będzie jak dawniej..
Nic..
Bo Ciebie już nie ma..
Mnie zresztą też..
Jest tylko świeczka na Twoim grobie [*]
Lubisz to?