Smutek :( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.12.2008

Smutek :(

Odszedłeś..

Ale czy na zawsze? Wrócisz?? Przytulisz??

Setki pytań co sekundę w mojej głowie..

Nie potrafię ich ogarnąć...

Nie potrafię opanować łez..

Z każdą chwilą w mojej głowie coraz więcej wspomnień..

Rozrywają serce na miliony kawałków..

Już go chyba nie poskładam..

Nic nie będzie jak dawniej..

Nic..

 

 Bo Ciebie już nie ma..

Mnie zresztą też..

Jest tylko świeczka na Twoim grobie [*]

Lubisz to?
konto usunięte
Odszedłeś.. Ale czy na zawsze? Wrócisz?? Przytulisz?? Setki pytań co sekundę w mojej głowie..
16 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008