Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

22.12.2008

Magia świąt

 

Lubisz to?
konto usunięte
Dzisiaj kolorowo jest jedynie w telewizji..
22 Diciembre 2008
Znowu samotnie rano się budzę. Znowu samotnie z problemami się trudzę. Znowu samotnie z żartów się śmieję. Znowu samotnie łzy gorzkie leję. Znowu samotnie na deszczu moknę. Znowu samotnie tego deszczu łykam kroplę. Znowu samotnie zasypiam wśród ciszy. Znowu samotnie... czy ktoś mnie usłyszy? Czy ktoś usłyszy mego serca wołanie? Czy ktoś odpowie? Czy nic się nie stanie? Tak wiele miłości ze mnie ucieka... Tak wiele miłości dla drugiego człowieka Więc gdzie jesteś mężczyzno moich snów? Przyjdź proszę... nie pozwól cierpieć znów... Już zwalnia swój rytm serce zrozpaczone.. Już sen krzepiący na powieki zaciąga zasłonę Znowu samotnie uczę się śnić... Śnić o tym, by kiedyś... przez kogoś... kochaną być..
Lubisz to?
konto usunięte
" Zanim zacznie się szukać, dobrze jest wiedzieć, czego się szuka"
23 Diciembre 2008
konto usunięte
To bardzo ładne... ten wiersz pasuje do mojej sytuacji...
22 Diciembre 2008
konto usunięte
Nie spóźniej się na to, na co chcesz zdążyć!
22 Diciembre 2008
21.12.2008

Gwiazdka.!

heyy wszystkim :)

dzisiaj byłam na Gwiazdce na rynku.! :)
było super.. ^^
byli m.in. Piotr Dymała z Fabryki Gwiazd ajj.. :*:* (bo wiecie.. Lamki są niedaleko Ostrowa Wlkp :D ), wielokrotnie występowała Patrycja Markowska, Sycha, Małgorzata Ostrowska..
super koncert.!
w ogóle fajna niedziela z moją ekipą :D:D


"Przyjaciel fajna rzecz" :D:D

najbardziej spodobała mi się piosenka :

Patrycja Markowska feat Sycha - 4 ściany


a wracając do klanu to..

mam tutaj kilka Aforyzmów miłosnych :)



Kto prawdziwie kocha, ten nie troszczy się o nagrodę za swą miłość, lecz tylko o to, by kochać coraz lepiej.
Zbigniew Trzaskowski

Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać.
Sigrid Undset

W reumatyzm i prawdziwą miłość wierzy się dopiero wtedy, gdy jest się przez nie nawiedzonym.
Marie von Ebner-Eschenbach

Wchwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi,odkryjesz, że dla ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tejpory.
Jiddu Krishnamurti

Z jakiej mąki są już zrobienimłodzieńcy na całym świecie, że choćby pokochali piękność pochodzącąprosto z nieba, w pewnych momentach będą ją zdradzać że służącąkarczmarza.
Wolter

Nie żył ten, kto nie kochał i nie znal miłości.
J. Gawinski

Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha.
François de la Rochefoucauld

Zakochane serce mężczyzny umie podsycać swoje uczucie nawet tym, co wypada na niekorzyść kobiety kochanej.
Henryk Sienkiewicz

Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości.
Marcel Achard

Miłość przekształca duszę na podobieństwo osoby ukochanej.
Samuel Taylor Coleridge

Miłość zaczyna się rozwijać dopiero wówczas, gdy kochamy tych, którzy nie mogą się nam na nic przydać.
Erich Fromm

Kto nie umie kochać, musi się uczyć pochlebstwa, inaczej nic nie zwojuje.
Johan Wolfgang Goethe

Kto mniema, że kocha swą ukochaną dla niej samej, bardzo się myli.
François de La Rochefoucauld

Kto wierzy w wolność woli, ten nigdy nie kochał i nigdy nie nienawidził.
Marie Von Ebner-Eschenbach

Wystarczyło, że pewien mężczyzna zakochał się w kobiecie, aby świat stał się taki, jaki jest.
Wolter

W miłości wszystkie środki są dobre, prócz tych, które prowadzą prosto do celu.
Tadeusz Breza

Każdy,kto był zakochany, wie, że namiętność jest najsilniejsza, a pożądanienajsłabsze, gdy przedmiot miłości jest nieobecny; i odwrotnie ? gdyosoba ukochana jest przy nas.
Samuel Taylor Coleridge

Miłość nie jestże zawsze prawie ubóstwieniem i bałwochwalstwem z jednej strony, a chłodnem przyjmowaniem z drugiej?
J.I.Kraszewski

W miłości mężczyzny i kobiety jest coś bezcennego i można tylko współczuć temu, kto nigdy nie kochał
Bertrand Russel

Miłość może żywić się najmniejszą odrobiną nadziei, ale zupełnie bez niej istnieć nie zdoła.
Walter Scott


Lubisz to?
konto usunięte
Po kątach cisza gra...
22 Diciembre 2008
konto usunięte
fajne te sentencje
22 Diciembre 2008
konto usunięte
Miłość może żywić się najmniejszą odrobiną nadziei, ale zupełnie bez niej istnieć nie zdoła. Walter Scott
22 Diciembre 2008

"...Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiała- dlatego uwielbiam tę Miłość gdziekolwiek by przebywała..."


 

 src="http://republika.pl/blog_bf_942015/1880009/tr/cytryny-jak-serce.jpg"


 

"...Miłością serce zranione, miłością ma być zleczone..."


 

 src="http://republika.pl/blog_bf_942015/1880009/tr/hjkkhjh.jpg"


 

"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..."


 src="http://republika.pl/blog_bf_942015/1880009/tr/31400.serce_na_piasku_2"


Samoświadomość

" Zanim zacznie się szukać, dobrze jest wiedzieć, czego się szuka"

 

Kreatywność

"Układanie Wierszy i Piosenek to nie są rzeczy, które się łapie wpowietrzu. To one Cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam,gdzie one mogłyby cie znaleźć"

 

Punktualność

" Nie spóźniaj się na to, na co chcesz zdążyć! " 

 

Trudne pytania

" Czasami im bardziej myślisz, tym bardziej czujesz, że nie ma żadnej odpowiedzi."

 

Samotność

"Doprawdy bardzo smutno nie mieć żadnych innych przeżyć niż potoki wody,zwłaszcza jeśli tym przeżyciem nie można się z nikim podzielić.

Byłoby nam raźniej we dwóch!"

Lubisz to?
konto usunięte
Kto wierzy w wolność woli, ten nigdy nie kochał i nigdy nie nienawidził. Marie Von Ebner-Eschenbach
22 Diciembre 2008
konto usunięte
Zanim zacznie się szukać, dobrze jest wiedzieć, czego się szuka"
22 Diciembre 2008
Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha.
21 Diciembre 2008

Kiedy nie ma Ciebie, smutno płynie czas..
Nie ma gwiazd na niebie, nawet Księżyc zgasł..
Wolniej krąży Ziemia, płaczą gałęzie drzew..
Kiedy Ciebie nie ma, smutek pada cieniem..
Na pola, na lasy.. a na mnie najbardziej..
Kiedy Ciebie nie ma, nie ma Twoich słów..
Tylko są marzenia, Kiedy ujrzę Cię znów.?



tak to już jest jak się tęskni..
P.S. wiem, że to bzdety, ale nudziło mi się..



Trudne chwile

W życiu różnie bywa,

Nie zawsze jest kolorowo i pięknie.

Uśmiech z twarzy się zmywa

Gdy tylko  coś w środku pęknie,

Gdy sił na nic nie mamy,

Gdy łzy po policzkach spływają

Wtedy jednym się pocieszamy

Że inni gorzej mają...

Nie ma sytuacji bez wyjścia

Na wszystko jest rozwiązanie

Doczekamy się Jego przyjścia

Wtedy On przy nas stanie

I wystarczy jego spojrzenie

Kłopoty uciekną same

Przychodzi wielkie pragnienie

Aby kochać i krzykąć KOCHAM CIĘ.!

Lubisz to?
konto usunięte
Nie żył ten, kto nie kochał i nie znal miłości. J. Gawinski
23 Diciembre 2008
konto usunięte
Kiedy Ciebie nie ma, nie ma Twoich słów..
22 Diciembre 2008
Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha.
21 Diciembre 2008

???

Kiedyś...

Niedługo lub dłuzej...

źycie da Ci tą osobę...

Która zostanie z Tobą do końca...

W chorobie~

W szczęściu~

I w zdrowiu~

Da Ci miłość która nie przeminie...

Zostanie...

Do końca...

I policzy gwiazdy na niebie...

I wszystko zrobi dla Ciebie...

???

Lubisz to?
konto usunięte
Nie żył ten, kto nie kochał i nie znal miłości. J. Gawinski
23 Diciembre 2008
Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha.
21 Diciembre 2008
konto usunięte
źycie da Ci tą osobę... Która zostanie z Tobą do końca... W chorobie ~ W szczęściu ~ I w zdrowiu ~ Da Ci miłość która nie przeminie...
21 Diciembre 2008
Przed kilku laty była sobie fabryka, która produkowała misie. Każdy z nich był inny, ale każdy tak samo śliczny i milutki. Małe dzieci uwielbiały te misie, rodzice kupowali im je na urodziny, imieniny i Gwiazdkę. Każde dziecko
 od razu umiało pokochać swojego misia i uważało go za swojego największego przyjaciela.
Tylko jeden misio był nieudany. Został uszyty z samych resztek materiału.
Miał jedno uszko różowe, drugie zielone, tułów w kwiatki, nóżki wkratkę.
Nosek zamiast czarnego wyszedł niebieski, a oczy, robione już z ostatnich
 skrawków, były żółte. Misio ten był bardzo miły w dotyku.Cieplutki i aksamitny,
ale nikt tego nie widział, bo nikt nawet nie brał go do ręki.
Biedny Brzydki Misio widział, jak jego koledzy szybko opuszczają sklepowe
 półki i trafiają do wesołych, uśmiechniętych dzieci, które bardzo je kochają.
 Sam stał samotny, już troszkę zakurzony i myślał sobie: To nic, że mnie
 nikt nie chce. Najważniejsze, że moi koledzy trafiają w dobrer ęce.
Minęła kolejna Gwiazdka i misia nadal nikt nie kupował, aż pewnego dnia do
sklepu weszła mała, może sześcioletnia dziewczynka. Miała na nosie
ciemne okulary, chociaż tego dnia wcale nie było słońca, a w rączce białą,
 plastikową laseczkę, chociaż wcale nie była staruszką. Weszła do
 sklepu ze swoją mamą. Poprosiły o misie. Dziewczynka była niewidoma. Nic nie widziała.
Nie znała ani kolorów, ani nigdy nie widziała tęczy, nie umiała sobie wyobrazić
lecących w powietrzu ptaków, ale za to wszystko umiała zobaczyć rączkami.
Wzięła do rączki najpierw bielusieńkiego misia. Najładniejszego ze wszystkich.
Pomacała jego odstające uszka, dotknęła łebka ; I wzięła następnego, szarego.
Ten też nie przypadł jej do gustu, bo miał troszkę ostre zakończenia łapek.
 Na samym końcu ekspedientka położyła Brzydkiego Misia, bo i tak nie liczyła,
 że kiedyś ktoś go kupi.
- To ten mamusiu!
- krzyknęła głośno dziewczynka
- To jest mój misio. Mój piękny kochany misiaczek
- i z całej siły go przytuliła, a potem pocałowała w brzydki,niebieski nosek.
Od tej pory dziewczynka i misio nie rozstawali się nigdy. Na leżakowaniu
spali pod jedną kołderką, u dentysty dziewczynka ściskała jego łapki, a kiedy trudno
 jej było coś zrobić, zawsze pytała o radę swojego przyjaciela.
Inne dzieci śmiały się, kiedy widziały, jakiego brzydala ze sobą nosi. Ale dziewczynka
 każdemu proponowała, żeby wziął misia do ręki. I wtedy działo się coś dziwnego.
Przestawał wydawać się brzydki. Wszystkie dzieci zazdrościły dziewczynce.
Pytały ją często skąd wiedziała, że ten misio jest taki cudowny, tak kochany.
 Przecież nie mogła tego zobaczyć, bo jest niewidoma. A ona zawsze
 im odpowiadała:
- Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.




Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
"...Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiała- dlatego uwielbiam tę Miłość gdziekolwiek by przebywała..."
20 Diciembre 2008
"... Tylko kochając uczymy się kochać..."
19 Diciembre 2008
19.12.2008

święta

 

Lubisz to?
"... Tylko kochając uczymy się kochać..."
19 Diciembre 2008
konto usunięte
Każdy kto kocha, poczeka.. gorzej gdy nie potrafi czekać..
19 Diciembre 2008
dziękuję i równiesz życzę wesołych świąt(*_*)
19 Diciembre 2008
19.12.2008

Gdybyś byl....

   

   Gdybyś tu był....Choć na chwile..

   Mam Ci do powiedzenia aż tyle...

   Gdybyś choć na chwile był blisko..

   Prostsze by było życie...

   Prostsze by było wszystko...

   Gdybyś tu był i mnie obejmował..

   Gdybyś mówił kocham i namiętnie całował...

   Gdybyś wiedział jak mi jest ciężko samotnej nocami...

   Gdybyś wiedział jak jest cięzko żyć marzeniami...

   Lecz ja wciąż czekam na dzień

      kiedy się spotkamy.......

Lubisz to?
konto usunięte
Gdybyś tu był...Choć na chwile.. Mam Ci do powiedzenia aż tyle...
21 Diciembre 2008
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Gdybyś tu był i mnie obejmował.. Gdybyś mówił kocham i namiętnie całował... Gdybyś wiedział jak mi jest ciężko samotnej nocami... Gdybyś wiedział jak jest cięzko żyć marzeniami...
20 Diciembre 2008


Przytulanie tak.. !! :):)

 

Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny,utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych , jest więc po prostu cudownym lekiem.. :):)

 

 

 

 

Przytulanie jest zupełnie naturalne. Jest całkowicie organiczne, naturalnie słodkie, nie zawiera konserwantów, ani sztucznych składników i jestw100% odzywcze.Przytulanie jest właświcie doskonałe. Nie ma części które mogłyby się zużyć, ani bakterii,nie wymaga okresowych przeglądów,niewiele energii zużywa, nie tuczy, jest wolne od miesiecznych opłat, ubezpieczeń, nie narażone na kradzież, nie podlega o podatkowaniu, jest ekologiczne i ma się rozumieć w pełni odwzajemnione..

 

 

Do szaleństwa doprowadzasz moje zmysły

do szaleństwo zmuszasz ciało.. <3

 

 

 

 

 Nie wiem,jak dla innych, ale dla mnie najbardziej romantyczną porą jest noc. Noc,kiedy w oknie widnieje wielki, jasny Księżyc, a białymi zasłonami bawi się lekki, chłodny wietrzyk. Podmuch kołysze spokojnymi płomieniami świec..

 

 

 

 

 

 **

Lubisz to?
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..." :-) święte słowa
21 Diciembre 2008
konto usunięte
Miłość to wspaniała rzecz...
20 Diciembre 2008
Gdybyś wiedział jak jest cięzko żyć marzeniami...
19 Diciembre 2008
1 582 583 584 585 586 715