wesołych swiat - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.12.2008

wesołych swiat

Pokochać to największe ryzyko, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swojej słabości - i tak właśnie Cię kocham
Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Zostawić po sobie ślad w czyichś rozmarzonych oczach...
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Czasami chcemy kochac.. ale nie dostajemy szansy na miłość :(
17 Diciembre 2008