Miałeś czekac.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.12.2008

Miałeś czekac..

Nie nawiść krok po kroku w samotności brne sama nie wiem gdzie..
Chce odnaleźć mój dom..
Chce odnaleźć swoje miejsce.
Błądzę gdzieś, sama nie wiem gdzie..
Czy odnajdę mój dom, w którym czekasz Ty?
Znalazłam ten dom po wielu latach poszukiwań..
Lecz Ciebie nie ma w nim.
Nie wiem gdzie jesteś..
Dokąd odszedłeś i z jakiego powodu..
Może jesteś szczęśliwy i wolny...

Może w innym domu już tkwisz...
Może już o mnie zapomniałeś?
Może tuli Cię już inna..
Szukałam domu, w którym mogłabym zamieszkać z Tobą... Tylko z Tobą.
Miałeś czekać, Obiecałeś mi to..
Lec z wybrałeś inną drogę..
Teraz gdy piszę To, łzy same spływają po policzkach..
 Nie moge ich powstrzymać..
Dzięki Tobie już wiem, że życie nie jest bajką ani snem..
Lubisz to?
konto usunięte
Dzięki Tobie już wiem, że życie nie jest bajką ani snem..
17 Diciembre 2008
konto usunięte
może kiedyś mi się uda ciebie zdobyć?
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Zostawić po sobie ślad w czyichś rozmarzonych oczach...
17 Diciembre 2008