16.12.2008
Miałeś czekac..
Nie nawiść krok po kroku w samotności brne sama nie wiem gdzie..
Chce odnaleźć mój dom..
Chce odnaleźć swoje miejsce.
Błądzę gdzieś, sama nie wiem gdzie..
Czy odnajdę mój dom, w którym czekasz Ty?
Znalazłam ten dom po wielu latach poszukiwań..
Lecz Ciebie nie ma w nim.
Nie wiem gdzie jesteś..
Dokąd odszedłeś i z jakiego powodu..
Może jesteś szczęśliwy i wolny...
Może w innym domu już tkwisz...
Może już o mnie zapomniałeś?
Może tuli Cię już inna..
Szukałam domu, w którym mogłabym zamieszkać z Tobą... Tylko z Tobą.
Miałeś czekać, Obiecałeś mi to..
Lec z wybrałeś inną drogę..
Teraz gdy piszę To, łzy same spływają po policzkach..
Nie moge ich powstrzymać..
Dzięki Tobie już wiem, że życie nie jest bajką ani snem..
Chce odnaleźć mój dom..
Chce odnaleźć swoje miejsce.
Błądzę gdzieś, sama nie wiem gdzie..
Czy odnajdę mój dom, w którym czekasz Ty?
Znalazłam ten dom po wielu latach poszukiwań..
Lecz Ciebie nie ma w nim.
Nie wiem gdzie jesteś..
Dokąd odszedłeś i z jakiego powodu..
Może jesteś szczęśliwy i wolny...
Może w innym domu już tkwisz...
Może już o mnie zapomniałeś?
Może tuli Cię już inna..
Szukałam domu, w którym mogłabym zamieszkać z Tobą... Tylko z Tobą.
Miałeś czekać, Obiecałeś mi to..
Lec z wybrałeś inną drogę..
Teraz gdy piszę To, łzy same spływają po policzkach..
Nie moge ich powstrzymać..
Dzięki Tobie już wiem, że życie nie jest bajką ani snem..
Lubisz to?