miłość.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.12.2008

miłość..

 

Wkrada się ogień w serca, a wzniecony
już nie może być płomień utajony,
niewoli dusze, choć raz zniewolona,                                                       
panuje miłość - miłością zwabiona.


                                                                                                                                                                                      

 

Niech pierś rozsadza serca bicie,
Rozsądek, szczęście, przyszłość, życie
Na jedną stawiaj kartę...
Miłość, to zachwyt, to sny wieszcze!
Ze wszystkich złudzeń to co jeszcze
Najwięcej może warte.




 

 

Miłość łatwo jest zrozumieć,
jeśli się tylko nie ma umysłu
jak ser szwajcarski.
Miłość jest podporą - to wszystko -
i nie ma takiego człowieka,
który by nie potrzebował tej podpory.

 

                                     

 

 

                                                                                                                                                                              

Lubisz to?
konto usunięte
"...Lepiej się daleko kochać niż blisko nienawidzić..."
20 Diciembre 2008
Wkrada się ogień w serca, a wzniecony już nie może być płomień utajony, niewoli dusze, choć raz zniewolona, panuje miłość - miłością zwabiona.
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Bo to wciąż za mało, by dotknąć nieba i mieć ciebie tylko dla siebie..
17 Diciembre 2008