16.12.2008
Samotność
Samotność odczuwamy gdy jest nam źle
a obok nikogo bliskiego nie ma.
Nie ma kto nas pocieszyć i wysłuchać.
Czujemy wtedy wielki żal do świata.
Bo to właśnie ona odbiera nam chęć do życia.
Przez nią podejmujemy decyzje, które ważą na naszym życiu.
Przez nią kończymy nasze życie w ponurej codzienności.
To wszystko nas przerasta, wiec wybieramy najprostszą drogę.
Drogę bez samotności i bólu.
a obok nikogo bliskiego nie ma.
Nie ma kto nas pocieszyć i wysłuchać.
Czujemy wtedy wielki żal do świata.
Bo to właśnie ona odbiera nam chęć do życia.
Przez nią podejmujemy decyzje, które ważą na naszym życiu.
Przez nią kończymy nasze życie w ponurej codzienności.
To wszystko nas przerasta, wiec wybieramy najprostszą drogę.
Drogę bez samotności i bólu.
Lubisz to?