Samotność - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.12.2008

Samotność

Samotność odczuwamy gdy jest nam źle
a obok nikogo bliskiego nie ma.
Nie ma kto nas pocieszyć i wysłuchać.
Czujemy wtedy wielki żal do świata.
Bo to właśnie ona odbiera nam chęć do życia.
Przez nią podejmujemy decyzje, które ważą na naszym życiu.
Przez nią kończymy nasze życie w ponurej codzienności.
To wszystko nas przerasta, wiec wybieramy najprostszą drogę.
Drogę bez samotności i bólu.


Lubisz to?
konto usunięte
zyc pełnią zycia, albo na dystansie..
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
"Nie potrafisz szczęścia zauważyć? Może za wysoko patrzysz..."
16 Diciembre 2008