ONA I TY - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.12.2008

ONA I TY

    ONA- wciąż zagubiona

              w przeszłość zapatrzona

    TY- nie chciałeś jej słuchać

          i nie umiałeś jej ufać

     ONA- zrobiła dla Ciebie tyle,

               pamiętała każdą wolna chwilę

     TY- zacierałeś wszystkie wspomnienia,

           a nprzez to straciłeś marzenie

     ONA- płakała dniami i nocami,

                cieszyła sie każdymi sekundami

     TY- miłosci innym nie dawałes,

            ale czy tego żałowałeś??

     ONA- kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała,    

                aż tak Cię kochała!!

     TY- uczuć jej nie okazywałeś

            i ciągle udawałeś

      ONA- nadzieje swą straciła

            i wszystko w przeszłość odrzuciła.

      Na samym dnie została

      Nikt jej nie słuchał-chociaż krzyczała.

      Miłość tu nie zwyciężyła

     Tylko jeszcze bardziej pogrążyła.

      Całe życie jednak TY przegrałeś

      Mogłeś wygrać,lecz nie skorzystałeś.

      ONA- choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała

        Zrobiła coś jeszcze- POKOCHAŁA.........

Lubisz to?
konto usunięte
ONA- choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała Zrobiła coś jeszcze- POKOCHAŁA... Piękne
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Całe życie jednak TY przegrałeś Mogłeś wygrać,lecz nie skorzystałeś. ONA- choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała Zrobiła coś jeszcze- POKOCHAŁA...
17 Diciembre 2008
konto usunięte
NA- choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała Zrobiła coś jeszcze- POKOCHAŁA...
17 Diciembre 2008