wierszyki x3 - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.12.2008

wierszyki x3

Dla złamanych i samotnych serduszek:

Pozdro
Lubisz to?
konto usunięte
"Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat"
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
Być człowiekiem, który zawsze ma te lepsze dni.. chciałabym..
16 Diciembre 2008