Szczęśliwa para. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.12.2008

Szczęśliwa para.

Miłość jest tak piękna
gdy jest wzajemna
dwoje ludzi się raduje
razem krocząc drogą szczęścia
Wyścieloną z miłości cudu
Pozbawioną życia trudów
Tylko szczęście dziś istnieje
Ona się wesoło śmieje
On ze szczęścia promienieje
patrząc na Nią
myśli że to przed nim stoi anioł
A jej jedwabne włosy
rozwiewają wiosenne wrzosy
Serce jej bije radośnie
myśląc o pięknej wiośnie
Wiedzą że jedno drugiego nie opuści
i zawsze ze sobą będą
żyjąc miłością tak piękną bo wzajemną.
Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
zakladasz szary płasz by nikt nie odkrył kim naprawde jestes...
17 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008