ehhh... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.11.2008

ehhh...

Zraniłeś mnie już wiele razy,

I wiem ze to jeszcze nie koniec.

Bo w sercu mam ślad co zostanie,

 Lecz gdy jesteś przy mnie, gdy czuje twe dłonie

Mimo bólu i płaczu bez końca

Nie chce żyć bez Ciebie.. Jak niebo bez słońca.

Bo jesteś dla mnie jak mych snów spełnienie,

Jak najpiękniejsze moje marzenie.

I mimo ze cieszę się ze jestem z Toba,

Bo jesteś tak ważna w mym w życiu osoba

To mam taki plan..

I wszystko czego chce teraz

To twojej przyjaźni..

Bo miłość umiera.

Lubisz to?
konto usunięte
Zbyt boli ten temat...:(
28 Noviembre 2008