28.11.2008
ehhh...
I wiem ze to jeszcze nie koniec.
Bo w sercu mam ślad co zostanie,
Lecz gdy jesteś przy mnie, gdy czuje twe dłonie
Nie chce żyć bez Ciebie.. Jak niebo bez słońca.
Bo jesteś dla mnie jak mych snów spełnienie,
Jak najpiękniejsze moje marzenie.
I mimo ze cieszę się ze jestem z Toba,
Lubisz to?