25.11.2008
Byłes Dla Mnie Wszytkim W Co Wierzyłam
Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam
zostaw mnie sama bo wiem ze na to zasluzylam
jak cos by sie dzialo to wroc ja bede czekac
przepraszam za to wszystko ale nie umialm innaczej
nie chce bys widzial jak placze
a gdy bedziesz daleko pamietaj gdy patrzysz w gwiazdy ze kocham Cie :(
zostaw mnie sama bo wiem ze na to zasluzylam
jak cos by sie dzialo to wroc ja bede czekac
przepraszam za to wszystko ale nie umialm innaczej
nie chce bys widzial jak placze
a gdy bedziesz daleko pamietaj gdy patrzysz w gwiazdy ze kocham Cie :(
Lubisz to?