Byłes Dla Mnie Wszytkim W Co Wierzyłam - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam
zostaw mnie sama bo wiem ze na to zasluzylam
jak cos by sie dzialo to wroc ja bede czekac
przepraszam za to wszystko ale nie umialm innaczej
nie chce bys widzial jak placze
a gdy bedziesz daleko pamietaj gdy patrzysz w gwiazdy ze kocham Cie :(

Lubisz to?
konto usunięte
dla wszystkich samotnych serduszek:****
26 Noviembre 2008
konto usunięte
dla wszystkich samotnych serduszek:****
26 Noviembre 2008
wiesz... moim zdaniem to jeżeli ktoś kocha tak naprawdę prawdziwie to nie jest w stanie zostawić ukochanej osoby chociaż zrobiłaby coś złego... głowa do góry... i uśmiechnij się... :))))
26 Noviembre 2008