Dzieciństwo.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

konto usunięte
Też bym chciła wrócic w tamte dni,..zero zartwien :P Beztroskie zycie :)ahhtylko sie rozmarzyc...
14 Octubre 2009
konto usunięte
dzieciństo kojarzy mi sie z moim różowym misiem,latkami barbie,jazdą na sankach,zbieraniem kwiatków dla mamy,kromkom świerzo wyjętego z pieca babcinego chleba,poprostu beztroska
28 Noviembre 2008