list do ukochanego ;( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Czekam choć może na nic,

Czekam asz dostrzeżesz ze kocham cie bez granic

staram sie tłumić w sobie płacz i pełen zalu krzyk,

mam nadziej ze opłaca sie cierpieć by kiedyś z toba być,

Samotna ide prze życie i choć zniszczyli moje skrzydła ,

to choć latać nie umiem staram sie ci pomu jak tylko moge

choć serce boli to ciagle czuje

ono życ bez ciebie nie umie

Serce moje oszalało

Ciebie ze wszystkich wybrało

Choć teraz szlocha to ciagle ponad życie cie kocha.

Moja tworczość  sama pisałam

 

Twoj usmiech rozjasnia każdy moj dzień

twoje słowa sa mi potrzebne do zycia jak tlen

chwile spedzone z toba to najpieknijeszey sen

WIEC ULECZ MOJE SERCE POKOCHAJ JE.....

 

także moja tworczość jak mam czasami smutne chwile to lubie popisac wiersze najczesciej o tym co w danej chwili czuje

także jak by ktos chiła jakis wiersz smutny albo cos o miłosci to zgłaszac sie do mnie jesli moge zrobic taka reklame ;p

 

dziekuje i pozdrawiam ;D

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** xd xD xD
27 Noviembre 2008
konto usunięte
''mam nadziej ze opłaca sie cierpieć by kiedyś z toba być'' ehh ... piekny wiersz ;)
27 Noviembre 2008
konto usunięte
piekny :) Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
27 Noviembre 2008