Po co ?? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.11.2008

Po co ??

Takie proste pytanie czy w ogóle potrzebne to komuś ??;> Fakt niektórzy żyć bez tego nie mogą xD

Ale Można spróbować :P

A tak na prawdę zauważyłem że ostatnio Dziewczyny są Bardziej perfidne a faceci romantyczniejsi co mnie dziwi ale tak bywa xD


Peace 

P.S. czekam na odpowiedzi na pytanie które znajduje się w temacie xD (w komentarzach)

Lubisz to?
konto usunięte
Jestem dziewczyną i tez to zauwazyłam ale nie wszyscy sa tacy ja perfida nie jestem romantyczna tak
28 Noviembre 2008