26.11.2008
Po co ??
Takie proste pytanie czy w ogóle potrzebne to komuś ??;> Fakt niektórzy żyć bez tego nie mogą xD
Ale Można spróbować :P
A tak na prawdę zauważyłem że ostatnio Dziewczyny są Bardziej perfidne a faceci romantyczniejsi co mnie dziwi ale tak bywa xD
Peace
P.S. czekam na odpowiedzi na pytanie które znajduje się w temacie xD (w komentarzach)
Ale Można spróbować :P
A tak na prawdę zauważyłem że ostatnio Dziewczyny są Bardziej perfidne a faceci romantyczniejsi co mnie dziwi ale tak bywa xD
Peace
P.S. czekam na odpowiedzi na pytanie które znajduje się w temacie xD (w komentarzach)
Lubisz to?