.....gdzie ty jesteś?... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 czy na świecie jest jakiś normalny facet z którym można by było podzielić się uczuciem.......najlepiej z okolic Przysuchy, Końskich, Opoczna.

jeśli jest i chciałby może pogadać na ten temat to zapraszam

-     e mail: ptako81@op.pl

 

szukam misia ///....

Lubisz to?
konto usunięte
'Niebo nad głową, zapatrzeni tak jakby nie było nic...'
28 Noviembre 2008
konto usunięte
Nie podawaj się i szukaj aż do ostatnich sił i pa,iętaj nie wolno się podać...:pozdro
28 Noviembre 2008