28.11.2008
.....gdzie ty jesteś?...
czy na świecie jest jakiś normalny facet z którym można by było podzielić się uczuciem.......najlepiej z okolic Przysuchy, Końskich, Opoczna.
jeśli jest i chciałby może pogadać na ten temat to zapraszam
- e mail: ptako81@op.pl
szukam misia ///....
Lubisz to?